0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Gyvi daiktai

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9786094410666

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gyvi daiktai" aprašymas
Knygelė „Gyvi daiktai“ – nepaprastų daiktų paroda.Juos nupiešė dailininkas ir rašytojas Kęstutis Kasparavičius. Knyga, plaktukas, šakutė, šulinys – visi jie vaikšto, kalba, pyksta, juokauja.
Gyvus daiktus vaikai galės ne tik apžiūrėti, bet ir nuspalvinti pagal dailininko iliustracijų pavyzdžius arba papuošti savaip.
Spalivinimo knygelė vaikams nuo 6 metų

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvi daiktai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvi daiktai, kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Kasparavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Kasparavičius su knyga Gyvi daiktai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvi daiktai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Kasparavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvi daiktai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gyvi daiktai" perkama kartu