0

Gyvūnėliai. Kas ten slepiasi?

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 5,39 €
Kaina knygyne: 7,29 €*
Sutaupote: 1.90 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gyvūnėliai. Kas ten slepiasi?

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x15, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786094403279

2020-10-31 5.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvūnėliai. Kas ten slepiasi?" aprašymas

„Kas ten slepiasi?" serijos knygelės skirtos žaidžiant mokytis naujų žodžių. Stori kartoniniai puslapiai, dailūs spalvingi paveikslėliai, nesudėtingas tekstas ir užlenkiami puslapiai, už kurių slepiasi gyvūnėliai. Rask, pažink ir pavadink juos!

Ši knygelė padės vystyti kalbos įgūdžius, ugdys vaikelio bendravimą, lavins pirštukų miklumą.

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvūnėliai. Kas ten slepiasi?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Gyvūnėliai. Kas ten slepiasi?, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Gyvūnėliai. Kas ten slepiasi? aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Gyvūnėliai. Kas ten slepiasi?. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Gyvūnėliai. Kas ten slepiasi? dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Gyvūnėliai. Kas ten slepiasi?" perkama kartu