0

Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 5.40 € (55%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 18x18, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • ISBN ar kodas: 9789955228745

2020-12-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau" aprašymas

Ši miela knygelė skiriama jūsų mažyliui. Jam tikrai patiks dailios kačiukų iliustracijos ir pradžiugins iš knygelės sklindantis miaukimas. Linkime smagaus vartymo!

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės su garsais

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau" perkama kartu