0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 4.49 SoldOut

Knygos "Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau" aprašymas

Ši miela knygelė skiriama jūsų mažyliui. Jam tikrai patiks dailios kačiukų iliustracijos ir pradžiugins iš knygelės sklindantis miaukimas. Linkime smagaus vartymo!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • Formatas: 18x18, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955228745

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos su garsais 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gyvūnų balsai. Kačiukas miaukia miau" perkama kartu