0

H. K. Anderseno pasakos (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

H. K. Anderseno pasakos (DVD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "H. K. Anderseno pasakos (DVD)" aprašymas

Nuostabiosios H.K. Anderseno pasakos! Kaip ir vaikystėje, mes vėl sugrįžtame į stebuklingąjį jų pasaulį. Šio danų autoriaus kūriniai visuomet viliojo animacinio žanro kūrėjus. Rinkinyje rasite garsiausių H.K. Anderseno pasakų ekranizacijas - mėgaukitės animacijos meistrų šedevrais! Turinys: Bjaurusis ančiukas Coliukė Alavinis kareivėlis

Regionas: 0 - Multiregioninis
Kalba / įgarsinimas: Rusų (Dolby Digital 5.1), Lietuvių (Stereo), Estų (Stereo), Latvių (Stereo)
Vaizdo santykis: 16:9
Trukmė: 73 min.

Parašykite atsiliepimą apie "H. K. Anderseno pasakos (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą H. K. Anderseno pasakos (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Animacinis filmas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Animacinis filmas su knyga H. K. Anderseno pasakos (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga H. K. Anderseno pasakos (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Animacinis filmas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą H. K. Anderseno pasakos (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "H. K. Anderseno pasakos (DVD)" perkama kartu