Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Įgarsinta lietuvių klasikinė literatūra (audioknygos, 4 CD MP3 formatu)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-09-19

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 9.99 SoldOut

Knygos "Įgarsinta lietuvių klasikinė literatūra (audioknygos, 4 CD MP3 formatu)" aprašymas

Audioknygos nereikia pačiam skaityti - tiesiog reikia klausytis skaitomo teksto. Jos puikiai tinka žmonėms, negalintiems skirti laiko knygų skaitymui. Audioknygų galima klausyti tada, kai skaityti nepatogu arba neįmanoma, pavyzdžiui važiuojant automobiliu ar viešuoju transportu, einant gatve.


Kai knygos yra klausoma, tai dėmesys sutelkiamas į skaitomą tekstą ir galima geriau įsijausti į knygos siužetą. Paprastai įgarsinant knygas yra pasitelkiami gerą dikciją turinčių žmonių (pavyzdžiui, aktorių) balsai. Be to audio knyga išklausoma greičiau nei ji būtų perskaityta.

Siūlomi penki CD iš serijos "Įgarsinta lietuvių klasikinė literatūra" supažindins su populiariausiais Žemaitės, Šatrijos Raganos, Vinco Krėvės, Antano Vienuolio ir Jurgio Savickio. Tai puikus būdas susipažinti su lietuvių literatūros klasikais.
Šiuose keturiuose CD rasite kūrinius, kurie įtraukti į mokykloje privalomų perskaityti kūrinių sąrašą:

Šatrijos Raganos "Sename dvare". Skaito aktorė Joana Čižauskaitė.

Bendra trukmė: 6 val. 20 min.


Vinco Krėvės "Raganius" (novelės "Žemaitukas", "Simajudas", "Kukis ir Gugis", "Pramuštgalvis", "Su Dievuliu susitaikius", 'Pas dangaus vartus"). Skaito aktorius Marius Mačiulis. Bendra trukmė: 5 val. 35 min.


Antano Vienuolio legendos ir apsakymai (legendos "Anykščių padavimai", "Amžinasis smuikininkas", "Užkeiktieji vienuoliai" ir apsakymai "Paskenduolė", "Grįžo", "Užžėlusiu taku". Skaito aktorius Laurynas Janulis ir aktorė Jurgita Gailiūtė. Bendra trukmė: 4 val. 1 min.


Jurgio Savickio novelės ("Didelė nuodėmė", "Vagis", "Kaukės", "Ad astra", "Kova", "Raudoni batukai").

Skaito aktorius Vaidotas Žitkus. Bendra trukmė: 2 val. 10 min.Kiti taip pat domėjosi


2020-09-19

2014-01-06

Puikios knygos:) Smagu prieš miegą paklausytti

2013-10-28

puikūs įskaitymas ir puikūs kūriniai, paklausius supranti, kad klasika yra jėga, net ir lietuvių! :)

Parašykite atsiliepimą apie "Įgarsinta lietuvių klasikinė literatūra (audioknygos, 4 CD MP3 formatu)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Įgarsinta lietuvių klasikinė literatūra (audioknygos, 4 CD MP3 formatu)", Antanas Vienuolis, Jurgis Savickis, Šatrijos Ragana, Vincas Krėvė-Mickevičius, Žemaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Vienuolis, Jurgis Savickis, Šatrijos Ragana, Vincas Krėvė-Mickevičius, Žemaitė su knyga "Įgarsinta lietuvių klasikinė literatūra (audioknygos, 4 CD MP3 formatu)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Įgarsinta lietuvių klasikinė literatūra (audioknygos, 4 CD MP3 formatu)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Vienuolis, Jurgis Savickis, Šatrijos Ragana, Vincas Krėvė-Mickevičius, Žemaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Įgarsinta lietuvių klasikinė literatūra (audioknygos, 4 CD MP3 formatu)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įgarsinta lietuvių klasikinė literatūra (audioknygos, 4 CD MP3 formatu)" perkama kartu