0

Informacinės technologijos. Tekstų rengimas. Pratybų sąsiuvinis IX–X klasėms

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Informacinės technologijos. Tekstų rengimas. Pratybų sąsiuvinis IX–X klasėms

  • Leidėjas: TEV
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 17x24
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • ISBN ar kodas: 9955-491-75-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Informacinės technologijos. Tekstų rengimas. Pratybų sąsiuvinis IX–X klasėms" aprašymas
Šis pratybų sąsiuvinis pritaikytas prie V. Dagienės „Informacinių technologijų“ IX–X klasių vadovėlio pirmosios dalies ir skirtas tekstų rengimo skyriui. Šiame sąsiuvinyje surinktos ne itin sudėtingos užduotys – klausimai, į kuriuos reikia atsakyti, įveltos klaidos, kurias reikia rasti, tekstai su atsakymų variantais, iš kurių reikia išrinkti teisingus. Jos turėtų padėti geriau suprasti vadovėlyje išdėstytą medžiagą. Pratybų pabaigoje rasite skyrelį, kurio visos užduotys skiriamos savarankiškiems darbams kompiuteriu.

Parašykite atsiliepimą apie "Informacinės technologijos. Tekstų rengimas. Pratybų sąsiuvinis IX–X klasėms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Informacinės technologijos. Tekstų rengimas. Pratybų sąsiuvinis IX–X klasėms, kurią skaitytojams dovanoja Valentina Dagienė, Raimundas Zabarauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valentina Dagienė, Raimundas Zabarauskas su knyga Informacinės technologijos. Tekstų rengimas. Pratybų sąsiuvinis IX–X klasėms jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Informacinės technologijos. Tekstų rengimas. Pratybų sąsiuvinis IX–X klasėms patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valentina Dagienė, Raimundas Zabarauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Informacinės technologijos. Tekstų rengimas. Pratybų sąsiuvinis IX–X klasėms palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Informacinės technologijos. Tekstų rengimas. Pratybų sąsiuvinis IX–X klasėms" perkama kartu