0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Inovacijų valdymas: teoriniai principai, tendencijos, politika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 12.34 SoldOut

Knygos "Inovacijų valdymas: teoriniai principai, tendencijos, politika" aprašymas

Knygoje nagrinėjami aktualūs teoriniai ir praktiniai inovacijų valdymo klausimai. Nagrinėjamos temos: inovacinio proceso teoriniai principai; mokslo tiriamoji veikla; technologinės inovacijos; intelektinės nuosavybės valdymas; inovacinės politikos formavimas ir įgyvendinimas. Skiriama studentams, mokslo ir pedagoginiams darbuotojams, verslininkams, valstybės institucijų darbuotojams ir visiems besidomintiems inovacijų valdymo klausimais bei norintiems savarankiškai gauti teorinių ir praktinių žinių apie inovacijų valdymą įmonėje ir valstybės inovacijų politikos formavimą bei įgyvendinimą.


Parašykite atsiliepimą apie "Inovacijų valdymas: teoriniai principai, tendencijos, politika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Inovacijų valdymas: teoriniai principai, tendencijos, politika", kurią skaitytojams dovanoja Stasys Valentinavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasys Valentinavičius su knyga "Inovacijų valdymas: teoriniai principai, tendencijos, politika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Inovacijų valdymas: teoriniai principai, tendencijos, politika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Valentinavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Inovacijų valdymas: teoriniai principai, tendencijos, politika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Inovacijų valdymas: teoriniai principai, tendencijos, politika" perkama kartu