0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Inspektoriaus Anderso medinė koja

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.59 SoldOut

Knygos "Inspektoriaus Anderso medinė koja" aprašymas

"Įspūdingas debiutas, rodantis, kad M. Braunas (Marshall Broume)
sugeba patraukti skaitytojus. Malonu patirti, kaip Australijos detektyvų
rašytojai veržiasi iš įprastų veiksmo vietų."


TheAge


"Vargu
ar rastume kitą tokį paslaptingą debiutą. Paprastai parašyta, bet
efektas puikus... "Inspektoriaus Anderso medinė koja" įtraukia mus į
tikrai siaubingą vyksmą, kuris primena klasikinio didvyrio žygį."


Otto Penzler


Autorius Marshall Browne - 2000 metų Nedo Kelio (Ned Kelly) prizo laimėtojas už geriausią Australijoje knygą apie nusikaltimus.


Romos policijos pajėgų inspektorius Andersas, prieš dešimt metų atskleidęs anarchistų grupę, tapo nacionaliniu didvyriu. Tačiau tuomet operacijos metu jis neteko kojos - ir drąsos. Nuo to laiko jis laikėsi moralinio kompromiso su korupcija Italijos valstybėje. Ir štai jam pavesta atlikti vieną iš paskutinių užduočių prieš išeinant į atsargą - užbaigti teisėjo nužudymo tyrimą viename šalies pietinių miestų. Ten jis sutinka teisėjo našlę, kuri pasiūlo jam galimybę paskutiniu narsumo žygiu patvirtinti savo gerą vardą.


„Savitos nuotaikos persunktas M. Brauno debiutas, paprastai, bet puikiai parašyta knyga prilygsta bet kuriai iš Maiklo Dibdino (Michael Dibdin) „Aurelio Zen" („Aurelijus Zenas") misterijų".

The Australian


„Nuostabu... M. Braunas sumaniai ir įtikinamai piešia savo herojaus pasiryžimą, atrodo, visiškai beviltiškomis aplinkybėmis".

Publishers Weekly


Maršalas Braunas (Marshall Brovvne) gyvena Melburne ir yra parašęs šios knygos tęsinį „Inspector Anders and the Ship ofFools" („Inspektorius Andersas ir kvailių laivas"); taip pat yra išleidęs istorinių novelių apie Melburną trilogiją. Paskutinė novelė pavadinta „The TrumpetingAngel" („Trimituojantis angelas").

 

Iš anglų kalbos vertė Aloyzas Knabikas 


  • Autorius: Marshall Browne
  • Leidėjas: Algimantas
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 207
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-509-71-8

Parašykite atsiliepimą apie "Inspektoriaus Anderso medinė koja"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Inspektoriaus Anderso medinė koja", Marshall Browne. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marshall Browne su knyga "Inspektoriaus Anderso medinė koja" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Inspektoriaus Anderso medinė koja" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marshall Browne. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Inspektoriaus Anderso medinė koja" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Inspektoriaus Anderso medinė koja" perkama kartu