0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Investavimas finansų rinkose

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 23,49 €
Kaina knygyne: 25,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Investavimas finansų rinkose


2021-07-31 23.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Investavimas finansų rinkose" aprašymas

 „Investavimas finansų rinkose“ – tai anksčiau leisto vadovėlio tuo pačiu pavadinimu papildyta ir atnaujinta versija. Vadovėliu siekiama supažindinti skaitytoją su pagrindinėmis investavimo į finansų rinkas strategijomis bei metodais. Leidinyje pateikti klasikinės finansų matematikos teorijos pagrindai, išsamiai analizuojama ateities ir išankstinių sandorių rinka, rizikos valdymas su ateities sandoriais, nuostolių rizikos matas, plačiau supažindinama su Brauno procesu bei Black-Scoles-Merton modeliu. Kiekvieno skyriaus pabaigoje nurodytos užduotys, kuriose pateiktos realios situacijos, skatinančios kūrybinį mąstymą. Vadovėlis skirtas ne tik studentams, studijuojantiems taikomosios matematikos, ekonomikos, finansų bei investicijų valdymo srities dalykus, bet ir visiems tiems, kurie dirba su investavimu finansų rinkose.Parašykite atsiliepimą apie "Investavimas finansų rinkose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Eimutis Valakevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Investavimas finansų rinkose, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Investavimas finansų rinkose aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Investavimas finansų rinkose už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Investavimas finansų rinkose? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eimutis Valakevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Investavimas finansų rinkose" perkama kartu