0

Įrėminta erdvė. Lietuvos teatro dailė sovietmečiu

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,79 €
Kaina knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 2.20 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Įrėminta erdvė. Lietuvos teatro dailė sovietmečiu

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786090700273

2021-03-31 21.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Įrėminta erdvė. Lietuvos teatro dailė sovietmečiu" aprašymas

Šios knygos "Įrėminta erdvė. Lietuvos teatro dailė sovietmečiu" radimosi pagrindas – bendradarbiavimas su MO muziejumi, rengiant internetinę Kultūros istoriją.

Knygoje pristatoma įvairius apribojimus patirianti meno sritis – teatro dailė. Čia įrėminimo sąvoka vartojama plačiąja prasme. Ji ne tik nusako ideologinį spaudimą sovietmečiu, bet ir tinka kalbant apie dailininkų kūrybos priklausymą nuo bendro teatro menininkų suderinamumo bei pavaldumo režisūros dėsniams. Tokie rėmai iš tikrųjų egzistuoja ir teatre: klasikinė scenos dėžutė įrėmina spektaklio vaizdą.

Knygos skaitytojai galės susipažinti su visomis peripetijomis, kurias patiria teatro dailininkai, sužinoti, kaip atsirado dailininko teatras, kodėl sukurti darbai nepasiekė scenos, taip pat – kaip scenografai išmoko ne tik kūrybiškai bendradarbiauti, bet ir kovoti už savo tiesas bei teises, priešintis ribojimui. Vakarų ir Vidurio Europos teatro istorijos kontekstas padės naujai įvertinti atradimus Lietuvos teatro dailėje, leis permąstyti scenografijos kūrėjų likimus.

Knygoje "Įrėminta erdvė. Lietuvos teatro dailė sovietmečiu" skaitytojai ras nemažai iki šiol nepublikuotų scenografijos eskizų, dokumentų, laiškų ir įvykusių scenografijos parodų sąrašąlaiškų, scenografijos parodų sąrašą.

Parašykite atsiliepimą apie "Įrėminta erdvė. Lietuvos teatro dailė sovietmečiu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūra

Raimonda Bitinaitė-Širvinskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Įrėminta erdvė. Lietuvos teatro dailė sovietmečiu, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Įrėminta erdvė. Lietuvos teatro dailė sovietmečiu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Įrėminta erdvė. Lietuvos teatro dailė sovietmečiu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Įrėminta erdvė. Lietuvos teatro dailė sovietmečiu? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Raimonda Bitinaitė-Širvinskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Įrėminta erdvė. Lietuvos teatro dailė sovietmečiu" perkama kartu