0

Išėjusiems atminti. Laidosena ir kapų ženklinimas LDK

Informacija

Išėjusiems atminti. Laidosena ir kapų ženklinimas LDK


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Išėjusiems atminti. Laidosena ir kapų ženklinimas LDK" aprašymas

Kokiomis iškilmėmis į amžino atilsio vietą mirusios artimuosius išlydėdavo XVI - XVIII a. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kilmingieji? Kaip per laidotuves būdavo dekoruojamos ir puošiamos bažnyčios, katafalkai, karstai, laidojimo vietos? Ar daug yra išlikę ano meto kapų, kriptų, kolumbariumų, mauzoliejų, koplyčių? Kokiomis raiškos priemonėmis naudojose skulptoriai ir tapytojai, antkapinės ir memorialinės dailės kūrėjai? Kokią vietą šis paveldas užima Lietuvos ir visos Europos kultūros kontekste?
Į šiuos klausimus savo knygoje atsako viena geriausių Lietuvos dailės istorijos žinovių dr. Marija Matušakaitė, keletą dešimtmečių tyrinėjanti meno paminklus ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyniniuose kraštuose - Lenkijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Ukrainoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Išėjusiems atminti. Laidosena ir kapų ženklinimas LDK"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išėjusiems atminti. Laidosena ir kapų ženklinimas LDK, kurią skaitytojams dovanoja Marija Matušakaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marija Matušakaitė su knyga Išėjusiems atminti. Laidosena ir kapų ženklinimas LDK jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išėjusiems atminti. Laidosena ir kapų ženklinimas LDK patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marija Matušakaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išėjusiems atminti. Laidosena ir kapų ženklinimas LDK palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Išėjusiems atminti. Laidosena ir kapų ženklinimas LDK" perkama kartu