0

Išradėjas Jonas

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 7,69 €*
Sutaupote: 0.70 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Išradėjas Jonas

  • Leidėjas: Mažoji raidė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 44
  • ISBN ar kodas: 9786098203042

2021-01-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išradėjas Jonas" aprašymas

„Išradėjas Jonas“ – eiliuotas pasakojimas apie berniuką, kuris mokydamasis, dirbdamas ir svajodamas savo namuose sugebėjo sukurti tikrą pasakų pasaulį. Čia rasime ir skraidantį automobilį, ir lobių saugyklą, ir netgi kopėčias iki Mėnulio.

Jonas kas rytą daro mankštą, valosi dantukus ir sveikai pusryčiauja, todėl vaikams gali tapti puikiu pavyzdžiu ir tikru draugu.

Parašykite atsiliepimą apie "Išradėjas Jonas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Išradėjas Jonas, kurį parašė Raimondas J. Nabus. Siūlome ne tik išsamų Išradėjas Jonas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Raimondas J. Nabus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Išradėjas Jonas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Išradėjas Jonas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Išradėjas Jonas" perkama kartu