0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išradėjas Jonas

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 7,69 €*
Sutaupote: 4.70 € (62%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Išradėjas Jonas" aprašymas

„Išradėjas Jonas“ – eiliuotas pasakojimas apie berniuką, kuris mokydamasis, dirbdamas ir svajodamas savo namuose sugebėjo sukurti tikrą pasakų pasaulį. Čia rasime ir skraidantį automobilį, ir lobių saugyklą, ir netgi kopėčias iki Mėnulio.

Jonas kas rytą daro mankštą, valosi dantukus ir sveikai pusryčiauja, todėl vaikams gali tapti puikiu pavyzdžiu ir tikru draugu.


  • Autorius: Raimondas J. Nabus
  • Leidėjas: Mažoji raidė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 44
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098203042

Parašykite atsiliepimą apie "Išradėjas Jonas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Išradėjas Jonas", kurį parašė Raimondas J. Nabus. Siūlome ne tik išsamų "Išradėjas Jonas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Raimondas J. Nabus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Išradėjas Jonas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Išradėjas Jonas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Išradėjas Jonas" perkama kartu