Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Istorijos žinios ir jų struktūravimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.02 SoldOut

Knygos „Istorijos žinios ir jų struktūravimas“ aprašymas

Mokymo metodinėje priemonėje aiškinamasi ir gilinamasi į įvairias žinių ir žinių struktūros sampratas Lietuvos ir užsienio šalių autorių darbuose, analizuojama istorijos žinių struktūros raida XX a. pirmojoje ir antrojoje pusėse, palyginamos istorijos žinių struktūros sampratos užsienio šalyse (Rusijoje, Vokietijoje, JAV), pateikiamas naujas šiuolaikiškas istorijos žinių struktūros modelis Lietuvoje bei XX–XXI a. istorijos dalyko ir žinių struktūravimo koncepcijos.


Parašykite atsiliepimą apie „Istorijos žinios ir jų struktūravimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Istorijos žinios ir jų struktūravimas“, Sandra Grigaravičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Grigaravičiūtė su knyga „Istorijos žinios ir jų struktūravimas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Istorijos žinios ir jų struktūravimas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Grigaravičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Istorijos žinios ir jų struktūravimas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Istorijos žinios ir jų struktūravimas“ perkama kartu