⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų interpretavimo drama

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-10-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų interpretavimo drama" aprašymas

Žinomo žurnalisto ir istorijos tyrinėtojo Vidmanto Valiušaičio knyga "Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų interpretavimo drama" parengta jo pasikalbėjimų istorinėmis temomis su Amerikos lietuvių istoriku ir advokatu dr. Augustinu Idzeliu (1942-2018) pagrindu. Knyga papildyta retais, istorinėje literatūroje mažai arba ir visai nenaudojamais šaltiniais, taip pat keliais paties A. Idzelio straipsniais, pagilinančiais ir patikslinančiais temas, kurios aptariamos minėtuose pokalbiuose.
Pagrindinė knygos "Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų in-terpretavimo drama" tema - pirmosios bolševikų ir nacių okupacijų (1940-1945) traktavimo klausimas. Knyga gausiai iliustruota istorinėmis nuotraukomis ir ano meto spaudos iškarpomis.

Vidmantas Valiušaitis - žurnalistas, publicistas, redaktorius, politikos ir kultūros apžvalgininkas. Baigė Kauno politechnikų institutą ir Vilniaus universitetą. Įvairių laikraščių ir žurnalų redaktorius (1987-2007), Laisvosios Europos radijo korespondentas (1989-2000), Laisvosios bangos radijo (2014-2016) vadovas. Dėstė reporterio darbo pagrindus ir žurnalistinę etiką Vytauto Didžiojo ir Klaipėdos universitetuose. Vinco Kudirkos žurnalistikos premijos (2014), nominacijos „Už nuopelnus žurnalistikai" (2018) laureatas.

"Lietuva yra demokratijos pasienis ir kaip toks priešinasi hitlerizmui, taip pat ir komunizmui, kalbėjo Ovenas J. C. Noremas, praėjusią savaitę viešėdamas Čikagoje."

"Ponas Noremas, kuris išvyko iš Lietuvos praėjusių [1940] metų rugsėjį, pareikalavus raudonųjų vyriausybei, pasakė: „Lietuva yra prieš didžiulį iššūkį. Pasveikinti išsivadavimą iš Rusijos, net ir atsidūrus Vokietijos rankose, buvo natūralus jausmas. Tačiau tiesa yra ta, kad Lietuva, kaip ir daugelis mažų tautų, trokšta išsivaduoti nuo užsienio šalies, kuri dabar kontroliuoja jos teritoriją."

„Lietuva trokšta laisvės ir teisės gyventi kaip nepriklausoma tauta."

„Per savo nepriklausomą egzistencijos laikotarpį, Lietuva pasireiškė kaip simbolis demokratinės valios išlikti. Ji išlieka kaip demokratijos pasienis ir kaip toks priešinasi: hitlerizmui ir visiems kitiems agresoriams."


  • Autorius: Vidmantas Valiušaitis
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986343453

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų interpretavimo drama"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvos istorija

Vidmantas Valiušaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų interpretavimo drama", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų interpretavimo drama" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų interpretavimo drama" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų interpretavimo drama"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vidmantas Valiušaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų interpretavimo drama" perkama kartu