Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Kodėl žmonės serga ir iš kur atsiranda įvairūs negalavimai? Kaip įveikti nuovargį ir jaustis puikiai? Kaip išsaugoti jauną odą ir gerai išsimiegoti? Kaip stiprinti sveikatą?

Leidyklos SOFOKLIS knygos kūnui ir dvasiai internetu

Rasta: 15

Itin jautrus vaikas | Elaine N. Aron
  • TOP
    37
    TOP 37
-27% su kodu: PATOGU
9,99 €
Kaina su kodu: 7,29 €
Turime sandėlyje
Itin jautrus asmuo | Elaine N. Aron
-35% su kodu: PATOGU
11,59 €
Kaina su kodu: 7,53 €
Turime sandėlyje
Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness | Ronald D. Siegel
-27% su kodu: PATOGU
10,89 €
Kaina su kodu: 7,95 €
Turime sandėlyje
Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti | W. Chris Winter
-50% su kodu: PATOGU
9,97 €
Kaina su kodu: 4,99 €
Turime sandėlyje
Naujas būdas stiprinti sveikatą (knyga su defektais) | Robynne Chutkan
-10% su kodu: PATOGU
4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Turime sandėlyje
Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje | Robynne Chutkan
-50% su kodu: PATOGU
9,97 €
Kaina su kodu: 4,99 €
Turime sandėlyje
Sveikas miegas (knyga su defektais) | W. Chris Winter
-10% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 15

Tai klausimai, į kuriuos anksčiau ar vėliau kiekvienas iš mūsų ima ieškoti atsakymų.

Į daugelį šių klausimų atsako „Sofoklio“ leidyklos serijos „Kūnui ir dvasiai" knygos: dvi Elaine N. Aron knygos „Itin jautrus vaikas“ ir „Itin jautrus asmu“, Ronald D. Siegel „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“, Robynne Chutkan „Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje“, W. Chris Winter „Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti“ ir kt.

Daugelis ligų glaudžiai susijusios su emociniu nestabilumu, nuolatiniu stresu ar nuo pašalinių slepiamomis psichologinėmis problemomis. Šioje serijoje rasite knygas, kurios ne tik paaiškins kai kurių ligų ir negalavimų atsiradimo priežastis, bet ir įvardins metodikas ir būdus kaip jas pašalinti, bei kaip išsaugoti ne tik sveiką kūną, bet ir ramią sielą. Šioje serijoje surinktos knygos apie fizinę ir psichinę sveikatą tiems, kurie nori pasirūpinti savimi.

Užduodami klausimus apie ligų priežastis, dažniausiai norime išgirsti paprastą ir konkretų atsakymą. Gydant organizmą pamirštama, jog ligas dažnai išprovokuoja vidinės neigiamos nuostatos, kasdienė įtampa, nesibaigiantys rūpesčiai, netikėti emocijų protrūkiai.

Jeigu vis dar netikite, kad egzistuoja tiesioginis ryšys tarp kūno ir sielos, šios knygos būtent jums. Norite pokyčių savo gyvenime - pradėkite pažinti save, įsiklausykite į savo norus. Šio  serijos knygos išmokys mylėti ir suprasti savo kūną, sąmoningai ir teisingai juo rūpintis. Atraskite naujas kūno galimybes, patys sukurkite savo sielos ir kūno harmoniją.

Patogupirkti.lt knygyne knygas apie kūno ir sielos sveikatą galite rasti ne tik serijoje „Kūnui ir dvasiai", turime atskirą „Asmeninio tobulėjimo“ kategoriją, kurioje rasite knygas apie pasąmonę  ir sąmoningumą, savivertę ir meilę sau, apie intelektą, atmintį ir dar daug kitų populiariosios psichologijos tematikai priskiriamų knygų. Skaitykime knygas, pažinkime save, saugokime save ir būkime sveiki! Tinkamos knygos, palankios kainos, reikiamas rezultatas!