0
Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti
9.29 InStock

Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti

Internetu: 9,29 €
Knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti


9.29 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygos „Sveikas miegas“ autorius neurologas W. Chris Winter, remdamasis pažangiausiais mokslo tyrimais ir laiko patikrintomis technikomis, pataria, kaip nenaudojant jokių vaistų gerai išsimiegoti ir nejausti nuovargio.


Jei norite įveikti miego problemas, dažniausiai internete randami patarimai ir triukai jums nepadės. Turite iš tikrųjų suprasti savo miegą – kas trukdo gerai išsimiegoti ir kaip tai pakeisti.

 

Knyga „Sveikas miegas“ taps tikra kelione į miegą. Išmoksite susikurti specialius įgūdžius, atitinkančius būtent jūsų gyvenimo stilių bei ritmą ir padėsiančius išsimiegoti. 24 metus patirties turintis neurologas ir miego ekspertas W. Chris Winter jums padės:


- Suprasti, kaip veikia miegas ir kaip maistas, šviesa bei įvairios veiklos padeda arba trukdo miego procesui.

- Išsiaiškinti, kodėl migdomieji ar raminamieji vaistai dažnai yra vartojami neteisingai ir kaip išmokti užmigti be jų.

- kaip įtraukti miegą ar pasnaudimą į savo dienotvarkę, nepaisant to, ar jūs dirbate pamainomis, esate studentas, ar auginate vaikus.

- Išmokys galvoti kitaip apie daugelį patiriamų būsenų – nuo nemigos iki miego apnėjos, neramių kojų sindromo ar cirkadinių ritmų sutrikimo.

- Padės perbristi nuolat besikeičiančių miego technikų jūrą ir paaiškins, kiek jos vertingos būtent jums.


Dr. Winter yra tarptautinio pripažinimo sulaukęs miego ekspertas, kuris padėjo daugiau nei 10 tūkstančių pacientų. Tarp jų buvo ir nemažai žinomų sportininkų. Knygoje „Sveikas miegas“ jis atskleidžia savo profesines paslaptis ir siūlo visiems pasinaudoti patarimais, padėsiančiais pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti.

Knygoje rasite patarimų, triukų, pratimų ir iliustracijų.„Aš vadinu daktarą Winter miego užkalbėtoju. Dirbdamas su žinomais sportininkais jis atrado nepaprastai veiksmingą būdą parodyti, kad miegas gali būti pagrindinis veiksnys darbe, sporte ir kiekvienoje gyvenimo srityje.“


Arianna Huffington, JAV žurnalistė, verslininkė„Dr. Chris Winter naujas darbas „Sveikas miegas“ yra tikras brangakmenis visiems, kas turi miego sunkumų.“


Ron Adams, komandos Golden State Warriors trenerio asistentas


„Puikiai paaiškinta, kas yra miegas, kas gali jį sutrikdyti ir patariama, kaip išspausti iš miego daugiausia naudos.“

Library Journal

 

W. Chris Winter (g.1972 m.) – amerikiečių neurologas, miego tyrinėtojas ir ekspertas. Jo paskaitos ir konsultacijos padėjo daugybei sportininkų, jis taip pat nuolat konsultuoja JAV karių grupes, verslo organizacijas, rašo straipsnius, tinklaraštį, kalba televizijos ir radijo laidose.


Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu