Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti

Kaina: 9,97 €
Kaina su kodu: 4,99 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 9.97 InStock
Į krepšelį 4,99 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos "Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti" aprašymas

Knygos „Sveikas miegas“ autorius neurologas W. Chris Winter, remdamasis pažangiausiais mokslo tyrimais ir laiko patikrintomis technikomis, pataria, kaip nenaudojant jokių vaistų gerai išsimiegoti ir nejausti nuovargio.

Jei norite įveikti miego problemas, dažniausiai internete randami patarimai ir triukai jums nepadės. Turite iš tikrųjų suprasti savo miegą – kas trukdo gerai išsimiegoti ir kaip tai pakeisti.

Knyga „Sveikas miegas“ taps tikra kelione į miegą. Išmoksite susikurti specialius įgūdžius, atitinkančius būtent jūsų gyvenimo stilių bei ritmą ir padėsiančius išsimiegoti. 24 metus patirties turintis neurologas ir miego ekspertas W. Chris Winter jums padės:

- Suprasti, kaip veikia miegas ir kaip maistas, šviesa bei įvairios veiklos padeda arba trukdo miego procesui.
- Išsiaiškinti, kodėl migdomieji ar raminamieji vaistai dažnai yra vartojami neteisingai ir kaip išmokti užmigti be jų.
- kaip įtraukti miegą ar pasnaudimą į savo dienotvarkę, nepaisant to, ar jūs dirbate pamainomis, esate studentas, ar auginate vaikus.
- Išmokys galvoti kitaip apie daugelį patiriamų būsenų – nuo nemigos iki miego apnėjos, neramių kojų sindromo ar cirkadinių ritmų sutrikimo.
- Padės perbristi nuolat besikeičiančių miego technikų jūrą ir paaiškins, kiek jos vertingos būtent jums.

Dr. Chris Winter yra tarptautinio pripažinimo sulaukęs miego ekspertas, kuris padėjo daugiau nei 10 tūkstančių pacientų. Tarp jų buvo ir nemažai žinomų sportininkų. Knygoje „Sveikas miegas“ jis atskleidžia savo profesines paslaptis ir siūlo visiems pasinaudoti patarimais, padėsiančiais pakankamai ir kokybiškai išsimiegoti.

Knygoje rasite patarimų, triukų, pratimų ir iliustracijų.

„Aš vadinu daktarą Winter miego užkalbėtoju. Dirbdamas su žinomais sportininkais jis atrado nepaprastai veiksmingą būdą parodyti, kad miegas gali būti pagrindinis veiksnys darbe, sporte ir kiekvienoje gyvenimo srityje.“
Arianna Huffington, JAV žurnalistė, verslininkė

„Dr. Chris Winter naujas darbas „Sveikas miegas“ yra tikras brangakmenis visiems, kas turi miego sunkumų.“
Ron Adams, komandos Golden State Warriors trenerio asistentas

„Puikiai paaiškinta, kas yra miegas, kas gali jį sutrikdyti ir patariama, kaip išspausti iš miego daugiausia naudos.“
Library Journal

W. Chris Winter (g.1972 m.) – amerikiečių neurologas, miego tyrinėtojas ir ekspertas. Jo paskaitos ir konsultacijos padėjo daugybei sportininkų, jis taip pat nuolat konsultuoja JAV karių grupes, verslo organizacijas, rašo straipsnius, tinklaraštį, kalba televizijos ir radijo laidose.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija UzėlaitėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sveikos gyvensenos knygos

W. Chris Winter pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, W. Chris Winter tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sveikas miegas. Kodėl miegas sutrinka ir kaip jį pagerinti" perkama kartu