0

Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas

5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 11,39 €
Kaina knygyne: 13,69 €*
Sutaupote: 2.30 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-11-07

Informacija

Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • ISBN ar kodas: 9789955267041

2021-02-28 11.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas" aprašymas

Romano „Karūnos švytuoklė“ tęsinys - "Įtrūkęs plienas".

„– Tėvo karalystė aižėja kaip prastai užgrūdintas plienas. Kaip puošnus, tačiau atmestinai nukaltas kalavijas.
Jis tikėjosi juo atsirėžti skalsų kąsnelį, bet ašmenys buvo ne tokie tvirti. Jie trupa kaip pasenusio vilko dantys. Ir mes dėl to kalti, – Ruklys papurtė galvą ir neleido sesei prieštarauti. – Tai mūsų kaltė, sese.
Turime ištaisyti klaidas. Pabandyti sulipdyti įtrūkusį plieną. Geriausiai jis grūdinasi bendros kovos žaizdre.“

Karalius Mindaugas išgyveno sąmokslą, ir Lietuvos karalystė gyva. Senas valdovas ieško būdų sustiprinti savo valdžią, savo vietos po saule ieško užaugęs karalaitis Ruklys, o Bohemijos karalius Otakaras Antrasis visa jėga atsigręžia į Rytų Baltijos regioną. Intrigos, mūšiai ir meilė – visa tai R. Judino romane „Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas“

2019-11-07

2019-10-29

Parašykite atsiliepimą apie "Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas, kurią skaitytojams dovanoja Romanas Judinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romanas Judinas su knyga Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romanas Judinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Karūnos švytuoklė II. Įtrūkęs plienas" perkama kartu