0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įžvalgus investavimas ugdant universalųjį plėtros tvarumą

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 25,29 €
Kaina knygyne: 33,79 €*
Sutaupote: 8.50 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Įžvalgus investavimas ugdant universalųjį plėtros tvarumą


2021-07-31 25.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Įžvalgus investavimas ugdant universalųjį plėtros tvarumą" aprašymas

Monografija "Įžvalgus investavimas ugdant universalųjį plėtros tvarumą" skirta sudėtingų sistemų analitikams ir vadybininkams, besidomintiems tų sistemų būsenos ir plėtros tvarumo ugdymo problemomis. Daug dėmesio skiriama strategijoms, generuojančioms investicinės grąžos tvarumą finansų rinkose, ir strategijoms, palaikančioms nedidelių šalių universalųjį plėtros tvarumą.


Prognozuojamos būsenos ir reiškiniai monografijoje vertinami kaip stochastiniai dydžiai ar procesai. Inovatyvūs ir praktiškai įgyvendinti patikimumo valdymo modeliai leidžia monografiją naudoti kaip mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo priemonę magistrantūros ir doktorantūros studijose.Parašykite atsiliepimą apie "Įžvalgus investavimas ugdant universalųjį plėtros tvarumą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Aleksandras Vytautas Rutkauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Įžvalgus investavimas ugdant universalųjį plėtros tvarumą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Įžvalgus investavimas ugdant universalųjį plėtros tvarumą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Įžvalgus investavimas ugdant universalųjį plėtros tvarumą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Įžvalgus investavimas ugdant universalųjį plėtros tvarumą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandras Vytautas Rutkauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įžvalgus investavimas ugdant universalųjį plėtros tvarumą" perkama kartu