0

Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2019-01-17 Janina

Kas autorius arba sudarytojas?

Informacija

Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė

  • Leidėjas: Žiburys
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 39
  • ISBN ar kodas: 9955570148

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė" aprašymas

Knygelėje "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė švenčiantiems vardines ir ne tik jiems" perskaitysite pasiūlymų, kaip gražiau atšvęsti vardines, kokių žolynų pasirinkti stebuklingą Joninių naktį, kokiais patiekalais palepinti varduvininkus ir mylimuosius. Įsimylėjėliai ras naujų burtų ir ypatingų, tik jiems skirtų patarimų.

2019-01-17

Kas autorius arba sudarytojas?

Parašykite atsiliepimą apie "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Laisvalaikio knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė" perkama kartu