0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-01-17 Janina

Kas autorius arba sudarytojas?


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 0.49 SoldOut

Knygos "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė" aprašymas

Knygelėje "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė švenčiantiems vardines ir ne tik jiems" perskaitysite pasiūlymų, kaip gražiau atšvęsti vardines, kokių žolynų pasirinkti stebuklingą Joninių naktį, kokiais patiekalais palepinti varduvininkus ir mylimuosius. Įsimylėjėliai ras naujų burtų ir ypatingų, tik jiems skirtų patarimų.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Žiburys
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 39
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955570148

2019-01-17

Kas autorius arba sudarytojas?

Parašykite atsiliepimą apie "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Laisvalaikio knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jonui ir Janinai. Įdomių skaitinių, burtų, receptų ir patarimų knygelė" perkama kartu