TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Ką padarė šokių salė

3.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-09-26 Eglė

Poetės eilės labai patiko, kaip ir visa jos kūryba, tiesiog smagu skaityti. Nelabai patiko iliustracijos :( Paprastai knygelę įdomu ne tik skaityti, bet ir vartyti, šiuo atveju - tik skaityti.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.839 SoldOut

Knygos "Ką padarė šokių salė " aprašymas

„Ką padarė šokių salė“ – spalvinga ir linksma eilėraščių knygelė vaikams. Skaitytojų mylima poetė Violeta Palčinskaitė ir vėl kuria gerą nuotaiką! Šį kartą autorė kviečią į spalvingą šokių sūkurį.

Ši knygelė prasideda eilėraščiu apie naktinį knygos leidėjos skambutį poetei. Leidėja sako, kad autorės laukia sunki užduotis. Reikia parašyti modernią knygą šiuolaikiniams, prie telefonų prilipusiems vaikams. Juk mūsų laikais milžinišką gyvenimo skubą patiria ne tik tėvai, bet ir mažyliai, o kur dar visos patyčių problemos, kurios neleidžia pailsėti. Tad reikia grožio, gėrio ir kažko labai smagaus! Taip gimsta idėja parašyti knygą apie nepaprastą šokių salę.

Šokių salė šioje istorijoje yra ne tik vieta, bet ir veikėjas, gal net pagrindinis. Lubos, grindys ir sienos atlieka savo vaidmenį. Tačiau tarp puslapių sutiksite ir kitų įdomių šokėjų. Čia trypia žiogas, ožiukai iš Pakruojo, senukai vėžliai iš Žemaitijos, šokių mokytojas strutis, begemotas irgi patenka į šokių aikštelę, smaginasi voverės iš Argentinos ir net sraigė sukasi rokenrolo ritmu.

„Ką padarė šokių salė“ pasakoja apie įvairių epochų šokius. Tai nuotaikinga knyga, kuri padės atsikvėpti nuo pilkos kasdienybės ir įvairiausių negandų. Kūrinys parašytas ir išleistas už lango siaučiant virusui ir jis atstoja savotišką autorės linkėjimą nenuobodžiauti, prisigalvoti smagių užsiėmimų, drąsiai svajoti, atsitraukti nuo telefonų ir skaityti linksmas knygas.

Eilėraščių rinktinę iliustravo menininkė Marija Smirnovaitė. Pasak Violetos Palčinskaitės, dailininkė, turėjusi visišką laisvę, personažus ir piešinių siužetus sukūrė būtent kokius, kokius įsivaizdavo ir pati autorė.

Poetės eilėraščiai lengvai skaitomi, kupini humoro ir gyvenimiškos išminties.

Violeta Palčinskaitė (g. 1943 m) – poetė, scenaristė, vertėja. Autorės poezija spausdinama nuo 1958-tų metų, jos kūriniai verčiami į kitas kalbas ir mėgstami įvairaus amžiaus skaitytojų. 2012-tais metais autorė buvo apdovanota vaikų literatūros premija.

Jei ieškote pozityvių knygų visai šeimai, tai „Ką padarė šokių salė“ turi atsidurti jūsų online krepšelyje. Įvairaus žanro literatūrą rekomenduojame įsigyti internetu. Čia pirkti saugu, paprasta, o dėl dėl dažnai vykstančių išpardavimų bei akcijų daug leidinių kainuoja pigiau. Ką pirkti? Pasidomėkite rekomendacijomis, atsiliepimais bei apžvalgomis. Kiti skaitytojai visada patars! O taip pat įvertinkite ir knygos santrauką, kurioje patogiai išdėstytas trumpas aprašymas, puslapių skaičius, ištrauka ir kita vertinga informacija. 


  • Autorius: Violeta Palčinskaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664984

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-10

Kiek skaičiau, pritempti eilėraščiai

2020-09-26

Poetės eilės labai patiko, kaip ir visa jos kūryba, tiesiog smagu skaityti. Nelabai patiko iliustracijos :( Paprastai knygelę įdomu ne tik skaityti, bet ir vartyti, šiuo atveju - tik skaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Ką padarė šokių salė "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ką padarė šokių salė ", kurį pristato Violeta Palčinskaitė. Siūlome ne tik išsamų "Ką padarė šokių salė " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Violeta Palčinskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ką padarė šokių salė ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ką padarė šokių salė " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ką padarė šokių salė " perkama kartu