0

Kai visi dirba. Dainos vaikams

Internetu: 5,89 €
Knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 0.60 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kai visi dirba. Dainos vaikams

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 60
  • ISBN ar kodas: 9790706234946

2020-05-31 5.89 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Jūsų rankose 1995-2015 metais Rūtos Budinavičienės sukurtų 46 dainų rinkinys "Kai visi dirba. Dainos vaikams". Jame rasite 4-5 metų vaikams skirtų dainų (pavyzdžiui, „Katinėlis", „Skaičiuotės", „Kiaulytė", „Vaikščiojo višta po kiemą", „Žalia polka", „Daržovės" ir kt.) ir sudėtingesnių melodijų ar dvibalsių dainų 6-10 metų solistams, ansambliams. Dalis dainų parašytos su akompanimentais. Dainų tekstai parinkti iš M. Vainilaičio, D. Kudžmaitės, J. Strielkūno, J. Degutytės ir kt. autorių poezijos rinkinių, o patiems mažiausiems juos kūrė Klaipėdos lopšelio-darželio „Volungėlė" auklėtojos Birutė Krikščiukienė, Rima Rupšienė, poetas Sigitas Poškus ir kt.

Šiame rinkinyje "Kai visi dirba. Dainos vaikams" yra niekur neskelbtų, pastaraisiais metais sukurtų ir anksčiau iš rankų j rankas platintų pedagogams žinomų dainų. Pavyzdžiui, daina „Šimtakojis" 2000 metais skambėjo populiarioje Rusijos televizijos (ORT) programoje „Ryto žvaigždė", ją atliko vaikų estrados studija „Tu ir aš", solistė Lina Jurevičiūtė. Populiarumo šalyje yra sulaukusi daina „Polka tinka kiekvienam": ne kartą atlikta TV konkurse „Dainų dainelė", įtraukta j šalies vaikų pop chorų repertuarus, atliekama vaikų koncertuose darželiuose. Dalj dainų autorė rašė klaipėdiečių pop chorui „Keberiokšt".

Rūta Budinavičienė 1998 m. baigė studijas Klaipėdos universiteto Menų fakultete ir jgijo muzikos pedagogikos magistro kvalifikacini laipsnį, 1999 m. buvo atestuota muzikos mokytojo eksperto kvalifikacinei kategorijai. R. Budinavičienė nuo 1998 m. yra asociacijos LATGA, nuo 2005 m. - Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos narė, daugiau nei 20 m. dirba mėgstamą darbą Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Volungėlė" ir kuria vaikams dainas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu