0

Kaip tai įvyko? CHRISTOPH DIECKMANN atsako Rūtai Vanagaitei

  • Nauja knyga
3.0
(10 įvertinimai)
12,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2020-07-02 Jurgis

Skaičiau. Knyga turėjo vadintis "Fašistinės Vokietijos politika Lietuvos teritorijoje karo metais". Gera knyga patiems pasidaryti savo išvadas. Ir pasidaro labai aišku, kaip stipriai subjektyvi buvo Vanagaitės knyga "Mūsiškiai".

Informacija

Kaip tai įvyko? CHRISTOPH DIECKMANN atsako Rūtai Vanagaitei

  • Leidėjas: Rūta Vanagaitė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094755149

2020-07-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Pagarsėjusios knygos „Mūsiškiai“ autorė Rūta Vanagaitė po ketverių metų pertraukos pristato dar vieną knygą apie Holokaustą Lietuvoje - "Kaip tai įvyko?". Naujoji knyga remiasi dvejus metus trukusiais rašytojos pokalbiais su vokiečių istoriku Christophu Dieckmannu.

„Ši knyga yra proveržis. Parašyta kaip dialogas, knyga perteikia akademinę analizę kiekvienam mąstančiam skaitytojui suprantama kalba“, teigia Izraelio istorikas, Tarptautinio Holokausto atminties aljanso garbės pirmininkas Yehuda Bauer.

Pasaulinio garso amerikiečių istorikas Timothy Snyder teigia: „Christophas Dieckmannas yra vienas autoritetingiausių Holokausto istorikų. Jo išskirtinė vokiečių okupacijos Lietuvoje studija – svarbiausia knyga, parašyta apie Holokaustą XXI amžiuje“.

„Ši knyga - apie svarbiausią Holokausto pamoką. Apie tai, kad kiekvienas iš mūsų galime rinktis: būti žmogumi ar nebūti. Šis pasirinkimas yra netgi pragare.“ – rašo knygos anotacijoje 2015 metų Nobelio literatūros premijos laureatė Svetlana Aleksijevič.

2020-07-06

15 sidabrinių,judės likimas(pasikariant),tai ir yra draugės Rūtos likimas.Kaip rašė Lermontovas-"prosciaj nemytaja Rosija,strana rabov strana gaspod..."

2020-07-02

Skaičiau. Knyga turėjo vadintis "Fašistinės Vokietijos politika Lietuvos teritorijoje karo metais". Gera knyga patiems pasidaryti savo išvadas. Ir pasidaro labai aišku, kaip stipriai subjektyvi buvo Vanagaitės knyga "Mūsiškiai".

2020-06-30

Nepainiokite skirtingų dalykų - ne apie knygos perskaitymą kalbama, o apie pasitikėjimą autore, kurio nebėra ir niekada nebebus, ir jos knygos net nebus skaitomos. Kokia tiesa yra patogi? Žydus naikino visų įmanomų tautų, tame tarpe ir lietuvių, atstovai. Bet tie atstovai tik atmatos ir šiukšlės, kurių, deja, yra ir bus, ir jei dabar kažkas panašaus vyktų, net neabejojų, kad tokių šiukšlių vėl būtų...

2020-06-30

Nuostabi knyga

2020-06-28

Perskaičiau visą. Atrodo gana objektyvi. Vokietis pateikia labai daug faktų ir skaičių, ne viską žinojau. Ir beveik nėra Vanagaitės interpretacijų ir moralizavimo. Kam rūpi faktai, o ne interpretacijos, paskaitykit - nenusivilsit.

2020-06-27

Knyga, prastūminėjanti Lietuvai ne objektyvų, o savą, žydų organizacijų - sovietų, naratyvą.
Politinė.

2020-06-23

Labai laukiu šios knygos. Christoph Dieckmann yra vienas didžiausių Holokausto tyrimų autoritetų. Ačiū Vanagaitei, kad prikalbino jį pasidalinti savo žiniomis. Tikiuosi nešališko, grynai mokslinio, nepriklausomo nuo lietuviškų ideologinių kovų požiūrio.

2020-06-22

O tie keli komentarai virsuje tikrai ne zmoniu, kurie knyga skaite.. Nei dienos nepraejo, o jau komentuoja. Teisingai tada matyt Ruta raso... Nes tiesa Lt daug kam nepatogi. Laukiu nesulaukiu perskaityti!

2020-06-21

Na taip, užkabino Vanagą, tai dabar jau jai šakės. Juokinga. Kyla klausimas, ar tikrai buvo išsamūs tyrimai apie Vanagą apskritai. Ar mums tik reikia tautos didvyrio...

2020-06-14

autorius neturi jokio pasitikėjimo, kas dar gali tikėt, ką ji rašo... nesuprantama

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu