0

Kaip tai įvyko? CHRISTOPH DIECKMANN atsako Rūtai Vanagaitei

3.2
(29 įvertinimai)
12,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-23 profesorius kvailam "skaitytojui"

tavo žiniai - žydšaudžiai patriotai po karo ir buvo tapę pačiais uoliausiais stribais ir skundikais, nes tokie labai gerai moka prisitaikyt prie visų valdžių, toks jau yra lietuvio-subinlaižio mentalitetas, toks pat ir tu esi "skaitytojau" pagal savo mąstymą - subinlaižis lietuvis patriotas, kuris iš karto parsiduos kai tik pasikeis situacija

Informacija

Kaip tai įvyko? CHRISTOPH DIECKMANN atsako Rūtai Vanagaitei

  • Leidėjas: Rūta Vanagaitė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094755149

2020-09-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip tai įvyko? CHRISTOPH DIECKMANN atsako Rūtai Vanagaitei" aprašymas

Pagarsėjusios knygos „Mūsiškiai“ autorė Rūta Vanagaitė po ketverių metų pertraukos pristato dar vieną knygą apie Holokaustą Lietuvoje - "Kaip tai įvyko?". Naujoji knyga remiasi dvejus metus trukusiais rašytojos pokalbiais su vokiečių istoriku Christophu Dieckmannu.

„Ši knyga yra proveržis. Parašyta kaip dialogas, knyga perteikia akademinę analizę kiekvienam mąstančiam skaitytojui suprantama kalba“, teigia Izraelio istorikas, Tarptautinio Holokausto atminties aljanso garbės pirmininkas Yehuda Bauer.

Pasaulinio garso amerikiečių istorikas Timothy Snyder teigia: „Christophas Dieckmannas yra vienas autoritetingiausių Holokausto istorikų. Jo išskirtinė vokiečių okupacijos Lietuvoje studija – svarbiausia knyga, parašyta apie Holokaustą XXI amžiuje“.

„Ši knyga - apie svarbiausią Holokausto pamoką. Apie tai, kad kiekvienas iš mūsų galime rinktis: būti žmogumi ar nebūti. Šis pasirinkimas yra netgi pragare.“ – rašo knygos anotacijoje 2015 metų Nobelio literatūros premijos laureatė Svetlana Aleksijevič.

2020-09-24

Nebe tie laikai, kad pasikeistu.

2020-09-23

tavo žiniai - žydšaudžiai patriotai po karo ir buvo tapę pačiais uoliausiais stribais ir skundikais, nes tokie labai gerai moka prisitaikyt prie visų valdžių, toks jau yra lietuvio-subinlaižio mentalitetas, toks pat ir tu esi "skaitytojau" pagal savo mąstymą - subinlaižis lietuvis patriotas, kuris iš karto parsiduos kai tik pasikeis situacija

2020-09-15

Atsirado stribų palikuonis...

2020-09-14

Nepatinka Lietuvos žydšaudžiams "patriotams" kad juos viešina......žydšaudžių palikuonys čia komentaruose loja apsimovę nužudytų žydų triusikus, nes savų neturi, ir ėsdami su žydų įrankiais, nes savų irgi neturi - o karavanas eina

2020-09-10

2020-08-16

Puiki knyga

2020-08-12

Jokia save gerbianti leidykla nespaudins šios asabos rašliavų (pagarba leidyklai „Alma littera“ ) ir joks save ir skaitytojus gerbiantis knygynas neturėtų jų pardavinėti. Bet "Patogu pirkti" yra labai patogu pelnytis iš judošių "kūrybos".

2020-08-04

vokiečiai turėtų rūpintis jų holokaustu , neturinčio pavyzdžio pasaulyje, tik rudasis maras

2020-08-04

jei būtų nulis, tai ir žvaigždutės neduočiau, kodėl už ką ji taip Lietuvos nemyli? tegul važiuoja į Izraelį (užmiršau - išspyrė ją jos žydelis)

2020-07-31

Solidus daugiaaspektis tyrimas. Dialogo forma padaro jį prieinamą plačiajai auditorijai.

2020-07-24

Puiki knyga. Laukiame pačios Christophu Dieckmann knygos 'Deutsche Besatzungspolitik in Litauen 1941–1944' vertimo į lietuvių kalbą ir leidimo. Kiek girdėjau, tai jau vyksta.
Ir juokinga, kad ši knyga išleista lėšas surinkus per crowdfunding, spausdinta Lenkijoje, ir neplatinama per Vagą ar Pegasą. Lietuvos leidėjai pabijojo veltis į shitshtormą.

2020-07-24

Vertinga knyga. Daug informacijos, ne vien apie žydų žudymą.

2020-07-18

50 metų sovietų okupuotoje Lietuvoje skleistų melų pakartojimas.

2020-07-18

Faktiškai tai geriausia knyga apie Lietuvą ištikusią tragediją - Holokaustą. Viskas pagrįsta dokumentais. Pavyzdžiui, dažnai didžiuojamasi, kad Krupavičius, Grinius, Aleksa 1942 m. lapkritį parašė naciams memorandumą, kuriame gynė žydus. Dieckmannas teigia, kad memorandume "rasite vos pusę sakinio apie žydus". Žiūrime memorandumo tekstą: "Lietuvių tauta su dideliu susijaudinimu klausosi žinių apie masinius lietuvių ir lenkų ūkininkų iškėlimus iš jų ūkių ir namų. Lietuvių tauta negali pritarti tokioms priemonėms, lygiai kaip ji nepritaria priemonėms taikomoms Lietuvos žydams." Tiesa - tik pusė sakinio. Kokios priemonės taikytos žydams - memorandume nesakoma. Istorinius faktus žinantis žmogus supranta, kad iš žydų irgi buvo atimamas turtas, skirtumas tik tas, kad po to jie buvo "iškeliami" į Panerių, VII forto, IX forto ir t. t. kapinynus. Aišku, memorandume pareikšta pozicija žydų atžvilgiu yra svarbi bent kaip minimali užuomina.
Daugelio Lietuvos istorikų darbai apie Holokaustą dažniausiai nepaskaitomi ir labai migloti, ne siekiama visiems įtikti ir, kur tik įmanoma, retušuoti tragiškuosius įvykius, jeigu jie meta šešėlį lietuvių tautai. Kodėl? Atsakymas svienas - iš baimės.2020-07-15

Kremliaus propaganda pro užpakalines duris. O įvyko tai, nes buvo pasekmė Stalino - Hitlerio sandėrio. Jų darbų tęsėjas dabar Puitinas. Jei būtų 2-rojo pasaulinio karo metu Lietuva išlikusi laisva, nei vienas Lietuvos žydas nebūtų nukentėjęs. Bet tai nebuvo įmanoma - vyko pasaulio dalybos...

2020-07-14

Tokia propagandinę knygą turėtų pardavinėt už 30 sidabrinių

2020-07-14

Knyga 100 % tiesa! Gal kazkam sita tiesa nepatinka....mes visi suprantam kam. Labai svarbu paskaityti. Daug faktu, skausmo.

2020-07-14

Labai gera, labai reikalinga knyga

2020-07-11

gerai parašyta, tiems kam nerųūpi pasakaitės, kas nori žinoti ir suprasti

2020-07-06

15 sidabrinių,judės likimas(pasikariant),tai ir yra draugės Rūtos likimas.Kaip rašė Lermontovas-"prosciaj nemytaja Rosija,strana rabov strana gaspod..."

2020-07-02

Skaičiau. Knyga turėjo vadintis "Fašistinės Vokietijos politika Lietuvos teritorijoje karo metais". Gera knyga patiems pasidaryti savo išvadas. Ir pasidaro labai aišku, kaip stipriai subjektyvi buvo Vanagaitės knyga "Mūsiškiai".

2020-06-30

Nepainiokite skirtingų dalykų - ne apie knygos perskaitymą kalbama, o apie pasitikėjimą autore, kurio nebėra ir niekada nebebus, ir jos knygos net nebus skaitomos. Kokia tiesa yra patogi? Žydus naikino visų įmanomų tautų, tame tarpe ir lietuvių, atstovai. Bet tie atstovai tik atmatos ir šiukšlės, kurių, deja, yra ir bus, ir jei dabar kažkas panašaus vyktų, net neabejojų, kad tokių šiukšlių vėl būtų...

2020-06-30

Nuostabi knyga

2020-06-28

Perskaičiau visą. Atrodo gana objektyvi. Vokietis pateikia labai daug faktų ir skaičių, ne viską žinojau. Ir beveik nėra Vanagaitės interpretacijų ir moralizavimo. Kam rūpi faktai, o ne interpretacijos, paskaitykit - nenusivilsit.

2020-06-27

Knyga, prastūminėjanti Lietuvai ne objektyvų, o savą, žydų organizacijų - sovietų, naratyvą.
Politinė.

2020-06-23

Labai laukiu šios knygos. Christoph Dieckmann yra vienas didžiausių Holokausto tyrimų autoritetų. Ačiū Vanagaitei, kad prikalbino jį pasidalinti savo žiniomis. Tikiuosi nešališko, grynai mokslinio, nepriklausomo nuo lietuviškų ideologinių kovų požiūrio.

2020-06-22

O tie keli komentarai virsuje tikrai ne zmoniu, kurie knyga skaite.. Nei dienos nepraejo, o jau komentuoja. Teisingai tada matyt Ruta raso... Nes tiesa Lt daug kam nepatogi. Laukiu nesulaukiu perskaityti!

2020-06-21

Na taip, užkabino Vanagą, tai dabar jau jai šakės. Juokinga. Kyla klausimas, ar tikrai buvo išsamūs tyrimai apie Vanagą apskritai. Ar mums tik reikia tautos didvyrio...

2020-06-14

autorius neturi jokio pasitikėjimo, kas dar gali tikėt, ką ji rašo... nesuprantama

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tai įvyko? CHRISTOPH DIECKMANN atsako Rūtai Vanagaitei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Karo atsiminimai. Tremtis. Partizanai. Holokaustas

Christoph Dieckmann, Rūta Vanagaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip tai įvyko? CHRISTOPH DIECKMANN atsako Rūtai Vanagaitei, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip tai įvyko? CHRISTOPH DIECKMANN atsako Rūtai Vanagaitei aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip tai įvyko? CHRISTOPH DIECKMANN atsako Rūtai Vanagaitei už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip tai įvyko? CHRISTOPH DIECKMANN atsako Rūtai Vanagaitei? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Christoph Dieckmann, Rūta Vanagaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip tai įvyko? CHRISTOPH DIECKMANN atsako Rūtai Vanagaitei" perkama kartu