TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kaip Žemė Žiemą tekino

14,99 €
Kaina su kodu: 10,49 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip Žemė Žiemą tekino" aprašymas

Ši pasaka „Kaip Žemė Žiemą tekino“ apie mūsų gimtosios Žemės ir mielosios žvaigždės Saulės pašnekesius, kai sprendė, kaip baltą Žiemužę, Žiemos princesę, ištekinti. Bandydami padėti įgyvendinti Žemės svajonę, nuotykių pynėje prakalba paukščiai, metų mėnesiai ir netgi vyriausias Lietuvos dievas - Perkūnas.

Daugiau sužinosite apie Kuosą bei Šarką, ne tik kaip jos atrodo, bet ir kokių išdaigų iškrečia.

O ar pavyks ištekinti Žiemos princesę, sužinosite pasaką „Kaip Žemė Žiemą tekino“ perskaitę iki galo. Knygos autorius Jums linki smagios kelionės su šmaikščiais šios istorijos veikėjais.

„Kaip Žemė Žiemą tekino“ - antra Gintauto Isoko pasaka, apie metų laikų nuotykius. Pirmoji vadinasi „Kaip Pavasaris piršosi Vasarai“.


  • Autorius: Gintautas Isokas
  • Iliustratorius: Audronė Uzielaitė
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 21x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098107104

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip Žemė Žiemą tekino"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip Žemė Žiemą tekino", kurį pristato Gintautas Isokas. Siūlome ne tik išsamų "Kaip Žemė Žiemą tekino" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gintautas Isokas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip Žemė Žiemą tekino". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip Žemė Žiemą tekino" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip Žemė Žiemą tekino" perkama kartu