0

Kaišiadorių vyskupijos bažnyčios

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaišiadorių vyskupijos bažnyčios

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 25x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 204
  • ISBN ar kodas: 9786098090178

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaišiadorių vyskupijos bažnyčios" aprašymas

Knyga "Kaišiadorių vyskupijos bažnyčios" - tai iliustruotas žinynas, jau ketvirtoji leidyklos išleista knyga.
Ji papildė knygų seriją: „Kauno arkivyskupijos bažnyčios“, „Vilkaviškio vyskupijos bažnyčios“ ir „Panevėžio vyskupijos bažnyčios“.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaišiadorių vyskupijos bažnyčios"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaišiadorių vyskupijos bažnyčios, kurią skaitytojams dovanoja Rolandas Gustaitis, Vytautas Kandrotas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rolandas Gustaitis, Vytautas Kandrotas su knyga Kaišiadorių vyskupijos bažnyčios jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaišiadorių vyskupijos bažnyčios patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rolandas Gustaitis, Vytautas Kandrotas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaišiadorių vyskupijos bažnyčios palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaišiadorių vyskupijos bažnyčios" perkama kartu