-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kalbos istorijos ir dialektologijos problemos III t.

Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 11,79 €*
Sutaupote: 2,40 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalbos istorijos ir dialektologijos problemos III t." aprašymas

Knygoje "Kalbos istorijos ir dialektologijos problemos III t." spausdinami straipsniai, kuriuos sieja bendra baltų ir baltų - slavų kalbų procesų analizė: nagrinėjami lietuvių kalbos raidos, baltų ir slavų kalbų santykių, tarmių kaitos tendencijų klausimai. Straipsnių rinkinys baigiamas prisiminimais apie garsius kalbininkus - Aleksandrą Dundulį ir Anatolijų Nepokupną.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kalbos istorijos ir dialektologijos problemos III t."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kalbos istorijos ir dialektologijos problemos III t.", Agnė Čepaitienė, Violeta Meiliūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Agnė Čepaitienė, Violeta Meiliūnaitė su knyga "Kalbos istorijos ir dialektologijos problemos III t." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kalbos istorijos ir dialektologijos problemos III t." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agnė Čepaitienė, Violeta Meiliūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kalbos istorijos ir dialektologijos problemos III t." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kalbos istorijos ir dialektologijos problemos III t." perkama kartu