TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kairiarankio kentauro pėdomis

Kaina: 22,89 €
Kaina su kodu: 16,02 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 22.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kairiarankio kentauro pėdomis" aprašymas

Ši knyga „Kairiarankio kentauro pėdomis“ – literatūrologo, literatūros kritiko Marijaus Šidlausko dvidešimties pastarųjų metų brandžiausių publikacijų ir iki šiol neskelbtų tekstų rinkinys, kuriame apmąstoma literatūros vieta šiandienos pasaulyje, šviežiu žvilgsniu aptariamas literatūros klasikų palikimas, argumentuotai diskutuojama literatūros istorijos sampratos klausimais, nekonjunktūriškai reflektuojamos naujos knygos ir kultūros reiškiniai, žvalgoma egzistencinių verčių Lietuvos rašytojų kūryboje ir laikysenose. Leidinys skiriamas literatūros specialistams ir plačiajai visuomenei.Parašykite atsiliepimą apie "Kairiarankio kentauro pėdomis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kairiarankio kentauro pėdomis", Marijus Šidlauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marijus Šidlauskas su knyga "Kairiarankio kentauro pėdomis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kairiarankio kentauro pėdomis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marijus Šidlauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kairiarankio kentauro pėdomis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kairiarankio kentauro pėdomis" perkama kartu