0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalbos kultūra visiems

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kalbos kultūra visiems


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 5.79 SoldOut
Knygos "Kalbos kultūra visiems" aprašymas
Knyga pirmiausia skiriama plačiajai visuomenei – žmonėms, ne filologams, bet norintiems taisyklingai rašyti. Ji taip pat pravers dėstytojams ir studentams, mokytojams ir mokiniams, žurnalistams ir kitų sričių darbuotojams.
Knygoje aptariami bendri įvadiniai kalbos kultūros dalykai: kas yra kalbos kultūra, kalbos normos ir klaidos, kaip kalbos klaidų išvengti, kur tikrintis.
Pabaigoje pateikiama, kas svarbu, jeigu kalbos kultūrą suprasime ne tik kaip taisyklingumą, o plačiau: koks turi būti kalbos etiketas, geras stilius, kaip kurti tinkamus tekstus, pagaliau –kaip kultūringai ir įtaigiai viešai pašnekėti.

  • Autorius: Jonas Šukys
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 5-430-03554-8

Parašykite atsiliepimą apie "Kalbos kultūra visiems"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kalbos kultūra visiems", kurią skaitytojams dovanoja Jonas Šukys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Šukys su knyga "Kalbos kultūra visiems" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kalbos kultūra visiems" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Šukys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kalbos kultūra visiems" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kalbos kultūra visiems" perkama kartu