⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalbų ekologija. Kalba ir žmogus XXI a.: poliglotai, nykstančios kalbos ir jų gaivintojai

Kaina: 23,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 23.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalbų ekologija. Kalba ir žmogus XXI a.: poliglotai, nykstančios kalbos ir jų gaivintojai" aprašymas

„Kalbų ekologija. Kalba ir žmogus XXI a.: poliglotai, nykstančios kalbos ir jų gaivintojai“ - per anksti šią Žemę palikusio rašytojo ir mokslininko paskutinė knyga. Be kitų dėmesio vertų kūrinių Mindaugas Peleckis (1975-2023) nuolat siekė naujų kūrybos ir žinijos horizontų, beveik kas mėnesį skelbė aktualius kultūrologinius lingvistinius tekstus. Buvo vienintelis iš lietuvių rašytojų Tarptautinės hiperpoliglotų asociacijos HYPIA narys, mokėjęs per dvidešimt kalbų ir vis mokęsis naujų. Tai ne tik plėtė jo, kaip kūrėjo, akiratį, bet ir suteikė galimybę pasaulio poliglotus sudominti lietuvių ir žemaičių kalbomis.

Belieka apgailestauti, kad aistringam lingvofilui pritrūko laiko iki galo užbaigti šią studiją. Čia dar turėjo tilpti keliolikos garsių pasaulio poliglotų atsakymai į knygos autoriaus užduotus klausimus: indoeuropiečių prokalbės tyrinėtojo Jouna Pyysalo, Mianmaro, Nagų tautelės aktyvisto Khamlano Binkhamo, argentiniečių-ispanų poligloto Martino Krugo, besimokančio ir nykstančios mapučių kalbos, maltiečių kalbos žinovo Josepho M. Brincat, pažinojusio Mariją Gimbutienę, Australijos kalbų žinovo Peterio Austino, norvegų lingvisto Gardo Kristianseno, Artūro Uškanso (latgalių kalba), Nathano Muus ir Ante Aikio (suomių kalbos), Organo Ibrahimovo (situacija Azerbaidžane, lezginų kalbos) ir kt.


  • Autorius: Mindaugas Peleckis
  • Leidėjas: Saulės titnagas
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 175
  • Formatas: 15x21, minkšt iviršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098207248

Parašykite atsiliepimą apie "Kalbų ekologija. Kalba ir žmogus XXI a.: poliglotai, nykstančios kalbos ir jų gaivintojai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Mindaugas Peleckis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kalbų ekologija. Kalba ir žmogus XXI a.: poliglotai, nykstančios kalbos ir jų gaivintojai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kalbų ekologija. Kalba ir žmogus XXI a.: poliglotai, nykstančios kalbos ir jų gaivintojai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kalbų ekologija. Kalba ir žmogus XXI a.: poliglotai, nykstančios kalbos ir jų gaivintojai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kalbų ekologija. Kalba ir žmogus XXI a.: poliglotai, nykstančios kalbos ir jų gaivintojai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mindaugas Peleckis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kalbų ekologija. Kalba ir žmogus XXI a.: poliglotai, nykstančios kalbos ir jų gaivintojai" perkama kartu