0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalendorius

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 7.49 SoldOut
Knygos "Kalendorius" aprašymas
Dar vieni metai, dar viena pasaulio kelionė aplink Saulę. Pats laikas pasirūpinti naujais kalendoriais. Nesirūpinkite, tuo jau pasirūpino Nacionalinės premijos laureatas Juozas Erlickas – sukūrė unikalų, funkcionalų, universalų "Kalendorių", suteiksiantį jūsų namams jaukumo, protui aštrumo, sielai ramumo, o svarbiausia – priešpilnio rytus ar pilnaties naktis įprasminsiantį skaitymo ritualu.

Kas yra "Kalendorius" ir kaip jį skaityti?

"Kalendorius" priklauso knygų, vadinamų grožinėmis, grupei. "Kalendorius" skirtas išvešėjusio proto sukeltiems simptomams lengvinti.

"Kalendorius", kaip ir visos kitos knygos, gali sukelti šalutinį poveikį, dažniausiai jis būna lengvas (apakimas, atminties praradimas, vienatvė, senatvė, mirtis...) ir toliau skaitant išnyksta.

"Kalendorių" visados skaitykite tiksliai taip, kaip nurodė autorius.

Įprasta dozė yra vienas puslapis per dieną.

Veiklioji medžiaga – lietuviškas žodis.

Dar veiklesnė – diržas. Bet jei nuolat skaitysite "Kalendorių", jums to nebeprireiks.

Juozas Erlickas

  • Autorius: Juozas Erlickas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 372
  • Formatas: 12x18, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094661341

Parašykite atsiliepimą apie "Kalendorius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kalendorius, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Erlickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Erlickas su knyga Kalendorius jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kalendorius patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Erlickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kalendorius palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kalendorius" perkama kartu