0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karalius pamiršo raidyną

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.99 SoldOut
Knygos "Karalius pamiršo raidyną" aprašymas

Atsitiko keistas dalykas – karalius pamiršo raidyną. Jis man paskambino naktį mobiliuoju telefonu ir paklausė, ką jam daryti. Juk karalius be raidyno tai tarsi karalius be karalystės. Gal dar blogiau. Nemokantis nei skaityti, nei rašyti, nė vienas karalius nesugebėtų sėkmingai tvarkyti savo valdų. Va, tada ir nutariau parašyti šią knygelę, kurią iliustruoti sutiko dailininkė Ula Vaičiūnaitė. Knygelė skirta ne vien karaliui, o jums visiems. Ir tiems, kurie jau pažįsta raides, ir ypač tiems, kurie pasitelkę tėvelius ar senelius pradės mokytis. Žaisdami galėsite eilėraštyje atrasti jau išmoktą raidę ir pamatyti, kiek įvairiausių daiktų daikčiukų yra nuotaikinguose dailininkės piešinėliuose. O gal atspėsite, kokias raides slepia tų daiktų pavadinimai? Smagaus skaitymo!
Autorė


  • Autorius: Violeta Palčinskaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955246138

Parašykite atsiliepimą apie "Karalius pamiršo raidyną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Karalius pamiršo raidyną, kurį parašė Violeta Palčinskaitė. Siūlome ne tik išsamų Karalius pamiršo raidyną aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Violeta Palčinskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Karalius pamiršo raidyną. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Karalius pamiršo raidyną dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Karalius pamiršo raidyną" perkama kartu