⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Karo belaisvių ir civilių gyventojų žudynės Lietuvoje 1941-1944 (lietuvių ir anglų kalbomis)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 9.18 SoldOut

Knygos "Karo belaisvių ir civilių gyventojų žudynės Lietuvoje 1941-1944 (lietuvių ir anglų kalbomis)" aprašymas

Knygoje spausdinamos trijų autorių istorinės studijos, kurių tyrimo objektas - Antrojo pasaulinio karo belaisvių nacių stovyklose, čigonų ir kitų civilių gyventojų (daugiausia sovietinių aktyvistų) žudynės Lietuvoje. Remdamiesi archyviniais Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Vokietijos dokumentais šaltiniais, autoriai siekia kuo tiksliau nustatyti aukų skaičių ir apibrėžti minėtų žmonių kategorijų žudymo mastą nacių okupuotos Lietuvos teritorijoje.
Tekstai spausdinami lietuvių ir anglų kalbomis.
Tai antrasis Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti leidžiamos knygų serijos "Totalitarinių režimų nusikaltimai Lietuvoje" leidinys.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Karo belaisvių ir civilių gyventojų žudynės Lietuvoje 1941-1944 (lietuvių ir anglų kalbomis)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Holokaustą

Christoph Dieckmann, Rimantas Zizas, Vytautas Toleikis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Karo belaisvių ir civilių gyventojų žudynės Lietuvoje 1941-1944 (lietuvių ir anglų kalbomis)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Karo belaisvių ir civilių gyventojų žudynės Lietuvoje 1941-1944 (lietuvių ir anglų kalbomis)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Karo belaisvių ir civilių gyventojų žudynės Lietuvoje 1941-1944 (lietuvių ir anglų kalbomis)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Karo belaisvių ir civilių gyventojų žudynės Lietuvoje 1941-1944 (lietuvių ir anglų kalbomis)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Christoph Dieckmann, Rimantas Zizas, Vytautas Toleikis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Karo belaisvių ir civilių gyventojų žudynės Lietuvoje 1941-1944 (lietuvių ir anglų kalbomis)" perkama kartu