0

Kas paėmė mano sūrį?

Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kas paėmė mano sūrį?

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • ISBN ar kodas: 9789955790525

2020-10-31 6.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kas paėmė mano sūrį?" aprašymas

Ką darytum, jei nebijotum?
Viskas būtų labai paprasta, jei tik turėtum Labirinto žemėlapį.
Jei viskas tekėtų sena įprasta vaga.
Jei niekas neliestų tavo sūrio.
Bet gyvenimas keičiasi.


Įsivaizduokite, kad Sūris – tai viskas, kas Jums svarbu ir ko gyvenime siekiate: karjera, pinigai, sveikata, dvasinė harmonija, meilė. Labirintas – tai vieta, kurioje ieškote savojo sūrio: darbovietė, šeima, visuomenė. Kaip jaučiatės, tvirtai rankose laikydami savo Sūrį? O kas, jei vieną dieną jį iš Jūsų atima?

Niekas nestovi vietoje, ir kartais kiekvienam tenka susidurti su pokyčiais. Dažniausiai jie gąsdina. Kaip su netikėtai užklupusiomis permainomis susidorojo keturi išgalvoti knygos veikėjai, panašūs į kiekvieną iš mūsų?

Šį trumpą pasakojimą "Kas paėmė mano sūrį?" perskaitysite per valandą, bet tai, ko išmoksite, pravers visą likusį gyvenimą.

Iš anglų kalbos vertė Vaiva Lešinskaitė


Pasaulinio bestselerio „Kas paėmė mano sūrį“ tęsinys - „Kelias iš labirinto“.

Parašykite atsiliepimą apie "Kas paėmė mano sūrį?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Spencer Johnson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kas paėmė mano sūrį?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kas paėmė mano sūrį? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kas paėmė mano sūrį? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kas paėmė mano sūrį?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Spencer Johnson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kas paėmė mano sūrį?" perkama kartu