0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kazys Pakštas: tarp vizijų ir realybės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 1.14 SoldOut

Knygos "Kazys Pakštas: tarp vizijų ir realybės" aprašymas

Monografiją atspindi svarbiausius K.Pakšto - profesionaliosios geografijos pradininko - gyvenimo, veiklos ir kūrybos etapus. Medžiaga dėstoma remiantis chronologiniu ir probleminiu principais, kad skaitytojas turėtų galimybę pats vertinti K.Pakšto nueitą visuomeniškai reikšmingą gyvenimo kelią, visu balsu leidžiama byloti į vieną vietą surinktiems istoriniams faktams.Parašykite atsiliepimą apie "Kazys Pakštas: tarp vizijų ir realybės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie mokslą

Vygintas Bronius Pšibilskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kazys Pakštas: tarp vizijų ir realybės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kazys Pakštas: tarp vizijų ir realybės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kazys Pakštas: tarp vizijų ir realybės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kazys Pakštas: tarp vizijų ir realybės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vygintas Bronius Pšibilskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kazys Pakštas: tarp vizijų ir realybės" perkama kartu