0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kiaušinių pasakos

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 25x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 42
  • ISBN ar kodas: 9955-683-05-8

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kiaušinių pasakos" aprašymas

„Kiaušinių pasakos“, kartu su „Tinginių pasakomis“ ir „Julijos sapnais“, sudaro žaismingą trilogiją, kurią sukūrė du talentingi, vaikų pamėgti, lietuvių menininkai – rašytojas Vytautas V. Landsbergis ir dailininkas K. Kasparavičius.

Šis naujas lietuvių vaikų literatūroje duetas užburia skaitytoją neįtikėtinų istorijų paprastumu.


„Kiaušinių pasakos“ - tai smagios eiliuotos pasakėlės, kurias seka...patys kiaušiniai...apie krokodilą, apsigyvenusį vištidėje, apie strutį, atvykusį paragauti baravykų, apie tvartą su medaus sienomis ir juoko kambariais... Šios knygelės pasakojimas toks žaimingas, o iliustracijos tokios gyvos, kad norisi kartu žaisti, šėlti, dūkti ir kurti su nepakartojamais jos personažais - kiaušiniais.


Iliustravo dalininkas Kęstutis Kasparavičius - "Mažojo Nobelio" - Anderseno medalio nominantas.

Parašykite atsiliepimą apie "Kiaušinių pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kiaušinių pasakos, kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Kasparavičius, Vytautas V. Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Kasparavičius, Vytautas V. Landsbergis su knyga Kiaušinių pasakos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kiaušinių pasakos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Kasparavičius, Vytautas V. Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kiaušinių pasakos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kiaušinių pasakos" perkama kartu