0
Kiekviena moteris - deivė
9.99 OutOfStock

Kiekviena moteris - deivė

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Kiekviena moteris - deivė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti vrišeliai
  • Puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786090124826

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Kiekviena moteris – deivė“ – amerikiečių psichoanalitikės Jean Shinoda Bolen bandymas į šiandienos moters pasąmonę pažvelgti pasitelkiant senovės graikų deivių būdo bruožus bei savybes.


Kai XX a. devintajame dešimtmetyje pasirodė knyga „Kiekviena moteris – deivė“ psichoanalitikės Jean Shinoda Bolen karjera šovė į neregėtas aukštumas. Tūkstančiams moterų ši knyga padėjo geriau pažinti save, atskleisti savo slapčiausius troškimus ir... išlaisvinti vidinę deivę. Pasitelkdamos archetipines dievybių galias, jos atpažino kokių deivių savybių turi savyje ir išsiaiškino, kodėl vienoje ar kitoje situacijoje elgiasi būtent taip. Šis pažinimas suteikė ne tik didesnio pasitikėjimo savimi, bet ir galimybę mėgautis gyvenimu ir kurti save.


Prieš beveik keturiasdešimt metų pasirodžiusios knygos idėja skambėjo radikaliai. Anot jos, moterys retai kada susimąsto apie jų viduje slypinčias archetipines jėgas. Anot psichoanalitikės, būtent šis giluminis mūsų asmenybės klodas lemia kaip jaučiamės, kaip elgiamės ir kas esame. Be to, dėl archetipinių savybių visos esame skirtingos. Knygos autorė įsitikinusi, kad suprasdamos šias vidines struktūras ir jų sąveikas, moterys peržengs visuomenės joms primestą elgesio modelį - motinos, meilužės, karjeristės, namų šeimininkės bei gausybės kitų. Knyga „Kiekviena moteris – deivė“ padeda  kaip pažinti save.


Jean Shinoda Bolen remiasi senųjų graikų deivių tipais, kurių kiekvienas simbolizuoja tam tikras charakterio savybes, elgseną ir būdo bruožus. Galbūt jūs savyje atpažinsite nepriklausomą Artemidę, o gal kiekvieną ėjimą apgalvojančią Atėnę? Galbūt jūs visiškai nepanaši į kūrybingąją Afroditę, o esate rūpestinga lyg Demetra? O gal turite ir vienų, ir kitų savybių? Knygos „Kiekviena moteris – deivė“ autorė padės atsiskleisti ir patars, kuriuos būdo bruožus reikia puoselėti, o kuriuos geriau stumti į šalį. Ji padės atskleisti viduje esantį teigiamą potencialą ir ir išmokys jį išnaudoti.


Perskaičiusios šią knygą žinosite, kad kasdienius pasirinkimus lemia stiprios pasąmonės jėgos, kurios ir daro moteris skirtingomis. Atpažinsite save, pažinsite save, o tai padės geriau suprasti santykius su vaikais, šeima, vyru ir... kitomis moterimis.


Knygos autorė Jean Shinoda Bolen – medicinos mokslų daktarė, Jungo krypties psichoanalitikė, besigilinanti į slapčiausius moterų pasąmonės klodus. Ji – žinoma lektorė ir populiari rašytoja, sukūrusi per 13 knygų. Didžiausios sėkmės susilaukė jos veikalai, kuriuose graikų mitologinių dievų archetipinės savybės pasitelkiamos aiškinant šiandienos psichologijos ir psichoanalizės reiškinius. Jean Shinoda Bolen – Amerikos psichiatrų asociacijos narė ir Kalifornijos universiteto profesorė, užsiimanti privačios konsultantės praktika. Jos knyga „Kiekviena moteris – deivė“ išversta į 24 kalbas.


Iš anglų kalbos vertė Gabija Vitkevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu