⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kišenukė. Vėžliukė, kuri norėjo gyventi kaip suaugusi

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kišenukė. Vėžliukė, kuri norėjo gyventi kaip suaugusi" aprašymas

Brangioji Kišenuke,
rašau tau žinutę, jeigu kartais vieną dieną man ant galvos nukristų akmuo ir tu liktum viena. Norėjau tau pasakyti, kad iš tiesų tu nesi viena ir kad aš daug apie tave galvoju. Visur palikau tau mažų dovanėlių visam tavo gyvenimui. Šiandien tai skani žemuogė, kuri ką tik prisirpo sodo gale. Ji skirta tau.
Iš tikrųjų manau, kad tu – gera mergaitė.

Pasirašyta: Nykštys

Brangusis Nykšty,
Aš – labai linksma vėžliukė. Gal dabar jau nebeverksiu, kai galvosiu apie tave, bet visada tavęs ilgėsiuosi. Taigi, kai man bus iš tikrųjų liūdna, aš apsimesiu, kad verkiu. O vėliau, tikiuosi, po trupučiuką tave pamiršiu. Bet dabar tikiu, kad nepamiršiu tavęs niekada.

Pasirašyta: Kišenukė

Knygutė „Kišenukė. Vėžliukė, kuri norėjo gyventi kaip suaugusi“ apie rimtus dalykus: draugystę ir vienatvę, netektį ir viltį. Bet vėžliukė Kišenukė savo istoriją pasakoja linksmai. Pasaulis yra gražus ir margas. Kartais liūdime, ilgimės tų, kuriuos praradome. Bet liūdesys praeina, prasideda džiugesnės dienos. Su naujais bičiuliais, naujais nuotykiais ir įspūdžiais. Svarbu pamilti gyvenimą ir jo įvairovę.

Florence Seyvos – žinoma prancūzų rašytoja, sukūrusi daug knygų vaikams, už kurias pelniusi daugybę literatūrinių apdovanojimų. Jos pasakojimai ir linksmi, ir gilūs, ir pamokantys. Claude‘as Ponti yra ir vaikiškų knygelių autorius, ir iliustratorius. Jo piešiniai puikiai atskleidžia veikėjų jausmus. Pasak paties dailininko, paveikslėliai pasakoja apie vidinius vaikų išgyvenimus, kiekvienas skaitytojas juose gali atpažinti save patį ir savo svajones. Ir Florence Seyvos, ir Claude‘as Ponti kuria unikalų, savitą pasaulį.


  • Autorius: Florence Seyvos
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 62
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098302271
  • Vertėjas: Jonė Ramunytė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Parašykite atsiliepimą apie "Kišenukė. Vėžliukė, kuri norėjo gyventi kaip suaugusi"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kišenukė. Vėžliukė, kuri norėjo gyventi kaip suaugusi", kurį pristato Florence Seyvos. Siūlome ne tik išsamų "Kišenukė. Vėžliukė, kuri norėjo gyventi kaip suaugusi" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Florence Seyvos. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kišenukė. Vėžliukė, kuri norėjo gyventi kaip suaugusi". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kišenukė. Vėžliukė, kuri norėjo gyventi kaip suaugusi" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kišenukė. Vėžliukė, kuri norėjo gyventi kaip suaugusi" perkama kartu