0

Klara

  • Nuolaida knygai -91%
Kaina internetu: 0,79 €
Kaina knygyne: 8,24 €*
Sutaupote: 7.45 € (91%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Klara

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 151
  • ISBN ar kodas: 9786094660702

2020-10-31 0.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Klara" aprašymas

Agnė Žagrakalytė – viena įdomiausių jaunosios kartos lietuvių rašytojų. Yra išleidusi du eilėraščių rinkinius („Išteku“, 2003, „Visa tiesa apie Alisą Meler“, 2008 ) ir romaną „Eigulio duktė: byla F 117“ (2013), jis pelnė Jurgos Ivanauskaitės ir Patriotų premijas, buvo įtrauktas į 2013 m. kūrybiškiausių knygų dvyliktuką.


Šioje A. Žagrakalytės prozos knygoje "Klara" pasakojama jaunos moters Klaros gyvenimo istoriją. Įvykiai čia veja vienas kitą, epizodai dėliojami tartum komiksų pasaulyje – iš pradžių piešiami neaiškūs, bet nerimą keliantys siužeto kontūrai, vėliau ima ryškėti veikėjų paveikslai, charakteriai, galiausiai pasipila spalvos, ryškios ir sodrios, tekstas ima srūti su gaivališka energija. Pati autorė šį kūrinį vadina literatūriniu bande dessinée, komiksu.


"Ar jūs tikrai nematote ir negirdite, kaip baisiai tyli mūsų pačios gražiausios ir geriausios mergaitės?"
Klara – mergaitė, gimusi ir augusi Lietuvoje, suvargusi paauglė: pagalbinė mokykla, ligoninės, alkis, skurdas ir pažeminimas, vienišumas...

Klara – mergina, išlėkusi gyventi pas motiną ir patėvį švedą į tolimą Suomijos salą: atsitiktiniai darbai, salsos klubas, komiksų piešimo pamokos, nauji draugai, meilė...

Klara – jauna moteris, keliaujanti po pasaulio didmiesčius: pluoštai grynųjų, deimantai, balti kostiumai, striptizo klubai, raudonųjų žibintų kvartalai, kokaino pėdsakas, truputis kraujo...

Klara – bėganti ir bėganti. Prisiglaudusi Ardėnuose pas senutę bulgarę, ji piešia savo gyvenimo bande dessinée – baisią pasaką ne vaikams.

„Kodėl bande dessinée? Todėl, kad į nupieštą kraują žiūrėti yra daug paprasčiau.“

Parašykite atsiliepimą apie "Klara"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Klara, kurią skaitytojams dovanoja Agnė Žagrakalytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agnė Žagrakalytė su knyga Klara jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Klara patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agnė Žagrakalytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Klara palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Klara" perkama kartu