0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kodėl mes nemiegame? Įtraukiantis gidas po žmonijos miego istoriją ir šiuolaikinės nemigos priežastys (knyga su defektais)

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 8.50 € (59%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kodėl mes nemiegame? Įtraukiantis gidas po žmonijos miego istoriją ir šiuolaikinės nemigos priežastys (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Neišsimiegojusio žmogaus apibūdinimas iš tiesų tinka didžiumai šiandienos miestų gyventojų. Deja, užuot pripažinus, kokią įtaką visuomenei daro socialinė ir ekonominė našta bei vidiniai išgyvenimai, į žmogiškus sunkumus linkstama žvelgti per netrikdomo miego prizmę. Klystame ar ką nors pamirštame tik todėl, kad pabudę nesijautėme puikiai išsimiegoję, laimingi ir žvalūs.

Bent vienas iš keturių suaugusiųjų miega prastai.

Per pastaruosius tris dešimtmečius gydytojai išrašo vis daugiau migdomųjų vaistų, miego laboratorijų skaičius auga kaip ant mielių.

Žmonės tabletes vartoja ne tik tam, kad užmigtų, bet ir siekdami išlikti žvalūs kitą dieną, daugelis budrumą dirbtinai palaiko kava ir energiniais gėrimais.

Verslininkai siūlo įmantrius čiužinius ir miego programėles išmaniesiems telefonams, o mūsų knygų lentynose ir interneto naršyklių istorijose kaupte kaupiasi ekspertų pažadai išgydyti nemigą ir užtikrinti normalų nakties miegą.

Miegas, seniau laikytas tokiu natūraliu ir paprastu procesu kaip kvėpavimas, šiandien virsta sunkiai įgyvendinama siekiamybe.

Kada ir kodėl žmonės atsisakė dvifazio miego, o miego „pertrauką“ naktį ėmė laikyti sutrikimu?

Kaip natūralų miego ciklą sutrikdė dirbtinė šviesa ir pramonės revoliucija?

Ar reikia mokytis miegoti?

Ir kaip grįžti prie natūralaus miego ritmo, kai gyvename nuolatinio budėjimo režimu?


  • Pavadinimas originalo kalba: Why Can't We Sleep
  • Autorius: Darian Leader
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098233971-BR
  • Vertėjas: Ieva Sidaravičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl mes nemiegame? Įtraukiantis gidas po žmonijos miego istoriją ir šiuolaikinės nemigos priežastys (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Darian Leader pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kodėl mes nemiegame? Įtraukiantis gidas po žmonijos miego istoriją ir šiuolaikinės nemigos priežastys (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kodėl mes nemiegame? Įtraukiantis gidas po žmonijos miego istoriją ir šiuolaikinės nemigos priežastys (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kodėl mes nemiegame? Įtraukiantis gidas po žmonijos miego istoriją ir šiuolaikinės nemigos priežastys (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kodėl mes nemiegame? Įtraukiantis gidas po žmonijos miego istoriją ir šiuolaikinės nemigos priežastys (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Darian Leader tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kodėl mes nemiegame? Įtraukiantis gidas po žmonijos miego istoriją ir šiuolaikinės nemigos priežastys (knyga su defektais)" perkama kartu