0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Save keičiančios smegenys + Smegenų gebėjimas gyti

  • Nuolaida knygai -34%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,99 €
Kaina knygyne: 33,28 €*
Sutaupote: 11.29 € (34%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Save keičiančios smegenys + Smegenų gebėjimas gyti


2021-06-30 21.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Save keičiančios smegenys + Smegenų gebėjimas gyti" aprašymas

„Save keičiančios smegenys“


"Keičiantys mąstymą, paaiškinantys stebuklus ir realybę sukrečiantys dalykai, kurie turės įtakos visai žmonijai."
The New York Times

Susipažinkite su devyniasdešimtmečiu daktaru, kuris vis dar praktikuoja mediciną, ir su insulto auka, kuri vėl išmoko judėti ir kalbėti, su moterimi, turinčia tik pusę smegenų, bet sugebėjusia „persiprogramuoti“ ir jaustis visaverte.
Šių žmonių gyvenimus visiškai pakeitė nuostabus atradimas, kad pozityviai mąstant smegenys gali pačios „pasitaisyti“.

Kanados mokslininkas, psichiatras, psichoanalitikas, Toronto ir Niujorko universitetų bendradarbis Normanas Doidge’as bestseleriu tapusioje knygoje „Save keičiančios smegenys“ (The Brain That Changes Itself, 2007) išsamiai aprašo revoliucinį atradimą, teigiantį, kad žmogaus smegenys pasižymi gebėjimu keistis. Šios fundamentalios smegenų savybės, kurią imta vadinti neuroplastiškumu, atradimas radikaliai pakeitė ne tik medicinos mokslą, bet ir požiūrį į žmogaus smegenis kaip į nuolat kintantį ir galintį atsinaujinti neuronų tinklą.

Meilė, seksas, sielvartas, santykiai, mokymasis, priklausomybės, kultūra, technologijos ir psichoterapija gali keisti mūsų smegenis. Turėdami tokias plastiškas ir visą gyvenimą besimokančias smegenis esame savitos, unikalios asmenybės.

Knygos pratarmę ir paaiškinimus parašė Vilniaus universiteto profesorius Albinas Bagdonas.

Iš anglų kalbos vertė Milda Morkytė

"Smegenų gebėjimas gyti"


Pirmojoje knygoje „Save keičiančios smegenys“ (liet. 2012) Normanas Doidge’as supažindino skaitytojus su neuroplastiškumu – pačiu svarbiausiu smegenų tyrimo atradimu. 2015 m. išleistas šios knygos tęsinys „Smegenų gebėjimas gyti. Smegenų plastiškumas, nepaprasti atradimai ir pasveikimo istorijos“, vaizdžiai parodantis, kaip iš tiesų vyksta nuostabus neuroplastinio gijimo procesas.
Autorius aprašo natūralius būdus, pažadinančius smegenų gebėjimą keistis ir leidžiančius išsiversti be sudėtingų operacijų ar vaistų. Pasakodamas jaudinančias ir stulbinančias tikras pasveikimo istorijas jis įrodo, kad paprastais, visiems prieinamais metodais galima žymiai pagerinti smegenų veiklą.

"Pažangius mokslinius eksperimentus N. Doidge’as įstabiai sujungia su asmeninėmis pergalėmis prieš įvairius smegenų negalavimus."
„The Washington Post“

"Knyga parašyta be galo žavingai ir grakščiai. Ji vienodai pamalonina ir protą, ir širdį."
„Chicago Tribune“

"Autorius teikia daug vilčių pasakodamas apie begalinį smegenų gebėjimą prisitaikyti ir pačioms gydytis."
Oliver Sacks

"Knyga norintiems pažinti žmogaus kaukolėje slypinčią visatą. Primygtinai patarčiau ją perskaityti tiems, kurie ieško būdų įveikti tai, ką vadiname nervinio ar psichinio funkcionavimo problema."
A. Bagdonas, Vilniaus universitetas

Iš anglų kalbos vertė Austėja BanytėParašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Save keičiančios smegenys + Smegenų gebėjimas gyti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Norman Doidge parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Save keičiančios smegenys + Smegenų gebėjimas gyti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Save keičiančios smegenys + Smegenų gebėjimas gyti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Save keičiančios smegenys + Smegenų gebėjimas gyti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Save keičiančios smegenys + Smegenų gebėjimas gyti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Norman Doidge tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Save keičiančios smegenys + Smegenų gebėjimas gyti" perkama kartu