0

Kongresinė akcija: JAV ir Kanados lietuvių politinis lobizmas (XX a. 6-9 deš.)

  • Nuolaida knygai -83%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 7.00 € (83%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kongresinė akcija: JAV ir Kanados lietuvių politinis lobizmas (XX a. 6-9 deš.)

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • ISBN ar kodas: 9789955341772

2020-10-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kongresinė akcija: JAV ir Kanados lietuvių politinis lobizmas (XX a. 6-9 deš.)" aprašymas

Šaltojo karo laikotarpiu JAV dažniausiai kėlė prievartinio Baltijos valstybių inkorporavimo į SSRS faktus. Vienas iš svarbių komponentų, skatinusių šią politiką, buvo kongresinė lietuvių veikla Šiaurės Amerikoje. Šiame darbe siekiama atskleisti istorijos tarpsnį, kai Baltijos valstybių okupacijos nepripažinimo politikoje lietuvių kongresinė akcija užėmė svarbų vaidmenį. JAV ir Kanados lietuvių lobistinė veikla JAV kongrese ir Kanadoje lig šiol nesulaukė pakankamo tyrėjų dėmesio. Tuo tarpu į Lietuvą atkeliaujantys lietuvių archyvai iš Kanados, JAV bei kitų valstybių įgalino imtis tyrimo ir atskleisti dar menkai pažįstamas temas.

Parašykite atsiliepimą apie "Kongresinė akcija: JAV ir Kanados lietuvių politinis lobizmas (XX a. 6-9 deš.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kongresinė akcija: JAV ir Kanados lietuvių politinis lobizmas (XX a. 6-9 deš.), kurią skaitytojams dovanoja Giedrius Janauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Giedrius Janauskas su knyga Kongresinė akcija: JAV ir Kanados lietuvių politinis lobizmas (XX a. 6-9 deš.) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kongresinė akcija: JAV ir Kanados lietuvių politinis lobizmas (XX a. 6-9 deš.) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Giedrius Janauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kongresinė akcija: JAV ir Kanados lietuvių politinis lobizmas (XX a. 6-9 deš.) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kongresinė akcija: JAV ir Kanados lietuvių politinis lobizmas (XX a. 6-9 deš.)" perkama kartu