0

Koranas: pažintis su islamo Šventąja knyga

  • Nuolaida knygai -31%
1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 2.30 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-01-18 ausra

tikejausi idomaus skaitinio apie korana. o knyga yra apie pati korana kaip kurini. cia nerasite idomiu korane minciu, taisykliu.

Informacija

Koranas: pažintis su islamo Šventąja knyga

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9789986341871

2020-09-30 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Koranas: pažintis su islamo Šventąja knyga" aprašymas

Koranas yra ne tik istorinis dokumentas - tai knyga, įveikusi laiką. Istorikui leistina žvelgti į ją kaip visumą pamokymų, įleidusių šaknis 7 amžiaus pirmojoje pusėje, skirtų žmonėms, kurių kalba ir kultūra priskiriama tuometinės Šiaurės Vakarų Arabijos kalbai ir kultūrai.

Praktinės aukštųjų studijų mokyklos (École pratique des hautes études) mokslinis vadovas Francois Déroche supažindina skaitytojus su pamatine islamo religijos Šventąja knyga - Koranu.


Knyga "Koranas: pažintis su islamo Šventąja knyga" skiriama moksleiviams, studentams bei visiems skaitytojams, kuriuos domina pasaulio religijos, jų istorija, panašumai ir skirtumai. Tai pirmoji naujai pradėtos leisti mokslo populiarinimo serijos "Verta žinoti" knyga.

Kita "Verta žinoti" knyga - "Majai".

2010-01-18

tikejausi idomaus skaitinio apie korana. o knyga yra apie pati korana kaip kurini. cia nerasite idomiu korane minciu, taisykliu.

Parašykite atsiliepimą apie "Koranas: pažintis su islamo Šventąja knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Koranas: pažintis su islamo Šventąja knyga, kurią skaitytojams dovanoja Francois Déroche. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Francois Déroche su knyga Koranas: pažintis su islamo Šventąja knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Koranas: pažintis su islamo Šventąja knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Francois Déroche. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Koranas: pažintis su islamo Šventąja knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Koranas: pažintis su islamo Šventąja knyga" perkama kartu