⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kristaus sekimas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-09-12 Vaiva

Verta turėti. Mintys pamąstymams.


2022-08-31 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kristaus sekimas" aprašymas

XV amžiuje parašyta knyga „Kristaus sekimas“ – tai krikščioniško gyvenimo vadovas, nurodantis dvasinio tobulėjimo kelią. Joje nuoširdžiai kviečiama gręžtis į Dievą, matyti tai, kas svarbiausia, ir atsikratyti pasaulio tuštybės.
Ji skatina įveikti aistras, neramybės šaltinius, gydo nuo iliuzijų ir apsigavimo, kai ieškome laimės ten, kur jos nėra ir negali būti, atskleidžia dalykų esmę ir ragina mus neeikvoti savo jėgų siekiant nesvarbių tikslų.
„Kristaus sekimas“ dėl savo aktualumo net ir mūsų laikais yra dažniausiai skaitoma knyga po Šventojo Rašto.

Viešpaties sekimas reikalauja labai giliai atsiversti, keisti mąstymo ir gyvenimo būdą, atverti širdį, klausyti, leistis perkeičiamiems viduje. Didžiausias skirtumas tarp Dievo ir žmogaus yra tas, kad Dievas visai nėra išdidus, nes Dievas yra visiška pilnatvė, mylintis ir dovanojantis gyvybę. Mes, žmonės, esame labai išdidūs, ir dėl to mums reikalingas budrumas ir nuolatinis apsivalymas“, – sakė popiežius emeritas Benediktas XVI viename savo pamokslų 2012 metais.
Kempiečio veikalas gali tapti parankiniu, siekiant minėto budrumo bei apsivalymo – kad nebūtume išdidūs.

Vertė Ona LabanauskaitėKiti taip pat domėjosi


2016-09-12

Verta turėti. Mintys pamąstymams.

Parašykite atsiliepimą apie "Kristaus sekimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kristaus sekimas", Tomas Kempietis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tomas Kempietis su knyga "Kristaus sekimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kristaus sekimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Kempietis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kristaus sekimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kristaus sekimas" perkama kartu