-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūnai

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-01 Stanislava


2023-01-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kūnai" aprašymas

Akvilė Kavaliauskaitė pristato dvylikos novelių rinktinę „Kūnai“. Tai originalūs, šiek tiek melancholiški, šiek tiek ironiški tekstai apie žmones ir jų jausmus. Autorė teigia, kad kai kurias noveles įkvėpė realūs, gyvenime sutikti asmenys.

Trumpos istorijos yra itin taiklus mūsų visuomenės portretas. Visuomenės, kurioje jaučiamas susvetimėjimas, egoizmas, materialių dalykų kultas. Novelių personažai itin skirtingi. Čia sutiksime milijonierių, kuris bando gauti darbą bare, tačiau neturi jokios patirties, kurią galėtų įrašyti į CV. Skaitysime apie utopinę svajonę susikonstruoti lėktuvą. Palydėsime logistikos vadybininką į darbo biržą ir šypsosimės matydami, kaip jis tampa kūrybinio rašymo mokytoju. Seksime balsą telefone įsimylėjusio draudimo agento dramą. Stebėsime kaip vyras krečia kvailystes, taip siekdamas savo mylimosios žurnalistės dėmesio. Bendrausime su nudistais iš pajūrio ir liūdėsime kartu su paskutinį vaidmenį atliekančiu aktoriumi.

Visos „Kūnų“ istorijos nėra paviršutinės, jos žvelgia į žmogaus vidų ir rodo, kad kūnas tėra kūnas, jį pašalinus liktų svarbiausia – žmogaus jausmai. Knygoje dera netikėtos fantazijos ir gyvenimo paprastumas, gausu erdvės asmeninėms interpretacijoms. Ne vienas skaitytojas novelėse atras save ar artimus žmones. Pati autorė teigia, kad mėgavosi rašydama ir „Kūnus“ skiria skaitytojui, kuris ieško galimybių į pasaulį pažiūrėti kiek kitais kampais. Akvilė Kavaliauskaitė tiki, kad nors novelių žanras ir nėra labai populiarus, jis itin tinkamas šiais skubos laikais, kuomet žmonės nebeturi laiko storiems romanams. Trumpai istorijai susikaupti yra daug lengviau.

Knygos „Kūnai“ viršelyje yra pavaizduota pati autorė. Originalų, iš žalumynų sudėliotą portretą sukūrė Lietuvoje garsi menininkė Jolita Vaitkutė.

Akvilė Kavaliauskaitė – gerai žinoma žurnalistė, režisierė ir scenarijų autorė, laisvai samdoma tekstų kūrėja. Autorę daugelis atpažįsta iš laidos „Emigrantai“, ji ne vienerius metus dirbo populiariame jaunimo žurnale „Panelė“, vėliau „Happy365“, nuolat rašo straipsnius į įvairius portalus bei leidinius, veda kūrybinio rašymo mokymus. Akvilė Kavaliauskaitė 2015-tais metais pristatė debiutinį romaną „Du gyvenimai per vieną vasarą“, kuriame galėjome rasti nemažai pačios autorės biografinių detalių. Nuotaikinga knyga ne vieną mėnesį laikėsi populiariausių knygų topuose ir sulaukė palankių skaitytojų atsiliepimų.


  • 2020 metų knyga suaugusiųjų prozos kategorijoje


Kiti taip pat domėjosi


2021-09-01

Parašykite atsiliepimą apie "Kūnai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kūnai", Akvilė Kavaliauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Akvilė Kavaliauskaitė su knyga "Kūnai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kūnai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Akvilė Kavaliauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kūnai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kūnai" perkama kartu