⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kur upė Šyša teka...

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-02 Daiva

Puikiai parašyta knyga. Lengvai skaitoma. Ypač bus įdomi Klaipėdos krašto žmonėms, nes daug išlikusių minimų pastatų ir vietovių: kraštas nuo Klaipėdos iki Nemuno ties Tilže neindustrializuotas. Net pasidėjau šalia žemėlapį - labai įdomu tokiu būdu "stebėti" herojų keliones. Priekulėje atpažinau vieną paminėtą smuklę - dabar dalyje jos gyvena draugės tėvai.


2022-12-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kur upė Šyša teka..." aprašymas

Šiuo metu, kai tautų gyvenime vyksta perversmai, galima paklausti: kas yra valdžia? Kas yra politinė sistema? Jos ateina ir nueina. Ir kas lieka? Žemė ir žmonės, iš jos gyvenantys ir mintantys.

„Kur upė Šyša teka...“ – septintasis Roko Flick romanas. Tai biografinis pasakojimas apie dvi garsias XIX a. antros pusės – XX a. pradžios Prūsų Lietuvos asmenybes: Šilutės, anuomet Šilokarčemos, mecenatą, dvarininką, lietuvininkų kultūros ir šnekos puoselėtoją Hugo Šojų ir iškilų vokiečių rašytoją Hermaną Zudermaną, kuris savo apysakomis kaip niekas kitas pasaulyje išgarsino Lietuvos pamario kraštą. Talentinga Roko Flick plunksna iš pavienių pasakojimų apie kasdienybę, kūrybą, santykius su aplinkiniais dėlioja šių dviejų veikėjų gyvenimo mozaiką. Skaitytojui prieš akis atsiveria plati to meto istorinė, politinė ir kultūrinė Prūsų Lietuvos ir Europos miestų panorama: nerami ir nuolat kintanti politinė situacija, dvarų spindesys, Pirmojo pasaulinio karo suirutė ir pamario krašto žmonių kasdienybė prie visą menančios ir siejančios Šyšos...

Rokas Flick (1936) – vokiečių kilmės rašytojas, ekonomistas, socialinių mokslų habilituotas daktaras, profesorius. Ypatingo skaitytojų dėmesio ir kritikų vertinimų sulaukė jo romanų trilogija Šiaurės Sachara, Paskutinis traukinys ir Emma, pastoriaus duktė. Pastarasis 2015 m. rašytojui pelnė Ievos Simonaitytės premiją.


  • Autorius: Rokas Flick
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094666605

Kiti taip pat domėjosi


2022-12-02

Puikiai parašyta knyga. Lengvai skaitoma. Ypač bus įdomi Klaipėdos krašto žmonėms, nes daug išlikusių minimų pastatų ir vietovių: kraštas nuo Klaipėdos iki Nemuno ties Tilže neindustrializuotas. Net pasidėjau šalia žemėlapį - labai įdomu tokiu būdu "stebėti" herojų keliones. Priekulėje atpažinau vieną paminėtą smuklę - dabar dalyje jos gyvena draugės tėvai.

2022-04-24

Labai patiko romanas kaip ir visi kiti. Turiu visus šio rašytojo romanus ir labai vertinu jo kūrybą. Ačiū Jums už tai, kad galėjau daug sužinoti apie Klaipėdos kraštą, Šilutę, savo gimtąjį miestą. Labai įdomūs ir informatyvūs Jūsų romanai.

Parašykite atsiliepimą apie "Kur upė Šyša teka..."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kur upė Šyša teka...", Rokas Flick. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rokas Flick su knyga "Kur upė Šyša teka..." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kur upė Šyša teka..." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rokas Flick. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kur upė Šyša teka..." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kur upė Šyša teka..." perkama kartu