Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Laimės žiburys ir kiti geriausi apsakymai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,18 €
Kaina su kodu: 4,32 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-17 Indrė


2024-04-30 6.177 InStock
Į krepšelį 4,32 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos "Laimės žiburys ir kiti geriausi apsakymai" aprašymas

„Laimės žiburys ir kiti geriausi apsakymai“ – nemirtinga lietuvių literatūros klasika, alsuojanti užuojauta pažemintiesiems ir nuskriaustiesiems, išreiškianti permainų troškimą, parodanti skriaudžiamo, nelaimingo žmogaus likimą, jo jausmus ir išgyvenimus. Jono Biliūno kūriniai alsuoja lyriškumu, gilia psichologija, realistiškumu. Tai jautrūs kūriniai, paliečiantys pačias širdies gelmes, padedantys atrasti gėrį ir prasmę, vidinę išmintį. Nepraleiskite galimybės įsigyti knygos, kuri paliečia pačias širdies gelmes!

Jonas Biliūnas (1879–1907) – lyriškasis novatorius ir laimės žiburio ieškotojas, praskriejo Lietuvos padange kaip meteoras.

Apsakymai „Kliudžiau“, „Brisiaus galas“, „Ubagas“, „Žvaigždė“ ir kiti, pasaka „Laimės žiburys“, apysaka „Liūdna pasaka“ – odė didžiosioms gyvenimo vertybėms: teisybei, dorai, laisvei, pagarbai ir užuojautai žmogui. J. Biliūnas visad mėgo autobiografinio pobūdžio siužetus ir temas, susijusias su asmeniniais įšgyvenimais, sąžinės balsu.Kiti taip pat domėjosi


2022-04-17

2021-07-08

Apsakymai patiko. Lengvai skaitosi.

Parašykite atsiliepimą apie "Laimės žiburys ir kiti geriausi apsakymai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laimės žiburys ir kiti geriausi apsakymai", Jonas Biliūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Biliūnas su knyga "Laimės žiburys ir kiti geriausi apsakymai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laimės žiburys ir kiti geriausi apsakymai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Biliūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laimės žiburys ir kiti geriausi apsakymai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laimės žiburys ir kiti geriausi apsakymai" perkama kartu