⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvulių ūkis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-09-23 Renatas

Puiku, kišeninio formato knyga ir beabejo nerealus Orwellas, kurį galima turėti visur su savimi. Aktualumo neprarandanti klasika!


Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 4.99 SoldOut

Knygos "Gyvulių ūkis" aprašymas

„Visi gyvuliai lygūs, bet kai kurie lygesni už kitus“ – įtikinanti ir bauginanti G. Orwello „Gyvulių ūkio“ žinutė, kaip niekad aktuali neramumų bei įtampos kupiname šiandienos pasaulyje. Deja, bet visos revoliucijos prasideda nuo kilniausių idealų, kurie greitai pamirštami ir sutrypiami, o visuomenės ir politikos ydos niekur nedingsta. Įsigykite G. Orwello satyros šedevrą DABAR, kad netektų raudonuoti iš gėdos dėl savo neišmanymo vėliau!

„Gyvulių ūkis“ – žinomiausia anglų rašytojo George Orwello apysaka, kurioje, pasitelkiant satyrą ir alegorijas, kalbama apie politines galias, manipuliacijas visuomenės ideologijomis. Taikliai aprašoma, kaip utopijos vizija pavirsta į diktatūrą, kaip revoliucija, žadėjusi naudą visiems, tampa išdavyste.

Nors George Orwellas apysaką „Gyvulių ūkis“ prašė 1945 m., šis jo kūrinys nepraranda aktualumo ir šiandien, jame atskleistas manipuliacijos kitais modelis kartojasi beveik kiekvienoje revoliucijoje. Spausdinimo metu stilingoje „Mažosios klasikos“ serijoje, ši knyga tebėra TOP10 perkamiausiųjų sąraše Amazon.com.

Iš anglų kalbos vertė Edita MažonienėKiti taip pat domėjosi


2021-09-23

Puiku, kišeninio formato knyga ir beabejo nerealus Orwellas, kurį galima turėti visur su savimi. Aktualumo neprarandanti klasika!

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvulių ūkis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gyvulių ūkis", Džordžas Orvelas (George Orwell). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Džordžas Orvelas (George Orwell) su knyga "Gyvulių ūkis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvulių ūkis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džordžas Orvelas (George Orwell). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvulių ūkis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvulių ūkis" perkama kartu