0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvulių ūkis

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvulių ūkis" aprašymas

„Visi gyvuliai lygūs, bet kai kurie lygesni už kitus“ – įtikinanti ir bauginanti G. Orwello „Gyvulių ūkio“ žinutė, kaip niekad aktuali neramumų bei įtampos kupiname šiandienos pasaulyje. Deja, bet visos revoliucijos prasideda nuo kilniausių idealų, kurie greitai pamirštami ir sutrypiami, o visuomenės ir politikos ydos niekur nedingsta. Įsigykite G. Orwello satyros šedevrą DABAR, kad netektų raudonuoti iš gėdos dėl savo neišmanymo vėliau!

„Gyvulių ūkis“ – žinomiausia anglų rašytojo George Orwello apysaka, kurioje, pasitelkiant satyrą ir alegorijas, kalbama apie politines galias, manipuliacijas visuomenės ideologijomis. Taikliai aprašoma, kaip utopijos vizija pavirsta į diktatūrą, kaip revoliucija, žadėjusi naudą visiems, tampa išdavyste.

Nors George Orwellas apysaką „Gyvulių ūkis“ prašė 1945 m., šis jo kūrinys nepraranda aktualumo ir šiandien, jame atskleistas manipuliacijos kitais modelis kartojasi beveik kiekvienoje revoliucijoje. Spausdinimo metu stilingoje „Mažosios klasikos“ serijoje, ši knyga tebėra TOP10 perkamiausiųjų sąraše Amazon.com.

Iš anglų kalbos vertė Edita MažonienėParašykite atsiliepimą apie "Gyvulių ūkis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Gyvulių ūkis", kurią skaitytojams dovanoja Džordžas Orvelas (George Orwell). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Džordžas Orvelas (George Orwell) su knyga "Gyvulių ūkis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvulių ūkis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džordžas Orvelas (George Orwell). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvulių ūkis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvulių ūkis" perkama kartu