⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

"Mažosios klasikos kolekciją" dar galima būtų vadinti "patogia klasika". Šioje knygų serijoje rasite klasikos kūrinius, kurie išspausdinti nedidelio formato knygose minkštais viršeliais.

Kai perkate knygą, greičiausiai, susiduriate su klausimu, kuris iškyla daugumai knygų mylėtojų visame pasaulyje - pirkti knygą minkštais ar kietais viršeliais?

Mažosios klasikos kolekcija knygos

Rasta: 26
  1. 1
  2. 2

Žmogus futliare | Antonas Čechovas
2,99 €
Turime sandėlyje
Hamletas | Viljamas Šekspyras (William Shakespeare)
2,99 €
Turime sandėlyje
Metai | Kristijonas Donelaitis
4,99 €
Turime sandėlyje
Žuvėdra | Antonas Čechovas
1,99 €
Turime sandėlyje
Otelas | Viljamas Šekspyras (William Shakespeare)
4,49 €
Turime sandėlyje
Julijus Cezaris | Viljamas Šekspyras (William Shakespeare)
2,99 €
Turime sandėlyje
Vyšnių sodas | Antonas Čechovas
3,99 €
Turime sandėlyje
Trys seserys | Antonas Čechovas
3,99 €
Turime sandėlyje
Karalius Lyras | Viljamas Šekspyras (William Shakespeare)
4,49 €
Turime sandėlyje
Sonetai | Viljamas Šekspyras (William Shakespeare)
4,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 26
  1. 1
  2. 2

Abu formatai turi savo privalumų ir trūkumų.

Kokie minkštais viršeliais knygų trūkumai? Jos skirtos trumpesniam naudojimui, jos greičiau susilamdo ir gali suplyšti. Tačiau tokių knygų privalumai žymiai svarbesni ir vertingesni. Pirmiausia, tokios knygos visada yra pigesnės negu knygos kietais viršeliais. Antra, tokias knygas žymiai patogiau skaityti ir nešiotis ar gabenti keliaujant. Tokie leidiniai neužima daug vietos ir yra žymiai lengvesni. Taigi, jeigu jums reikalinga knyga, kurią norite pasiimti su savimi į kelionę, - nedvejodami rinkitės knygą minkštais viršeliais.

"Mažosios klasikos kolekcijoje" spausdinami populiariausi lietuvių ir užsienio rašytojų klasikų kūriniai. Iš užsienio klasikos čia rasite ne vieną ir ne dvi Viljamo Šekspyro dramas : „Hametas“, „Romeo ir Džuljeta“, „Otelas“, „Karalius Lyras“; keletą rusų klasiko Antono Čechovo kūrinių: „Žmogus futliare“, „Žuvėdra“; klasikos serijoje privalomą Antuano de Sent Egziuperi „Mažoąjį princą“. Iš lietuvių klasikų į šią seriją pateko Donelaičio „Metai“, Kazio Borutos „Baltaragio malūnas“, Žemaitės „Marti“, Balio Sruogos „Dievų miškas“, Vinco Mukolaičio-Putino „Altorių šešėly“ ir dar daug kitų vertingų kūrinių.

Klasikinė literatūra - vienas iš dažniausiai perleidžiamų literatūros žanrų. Niekas neabejoja šių knygų verte ir poveikiu skaitančiajam, tokių knygų ypatingu vaidmeniu visuomenės kultūros raidoje. Dažnai tokie tekstai turi sakralumo žymę, norima juos matyti reprezentatyviuose leidiniuose. Tačiau minkštais viršeliais išleisti pasaulinės klasikos kūriniai ne tik nepraranda savo vertės, jie pasiekia platesnę auditoriją, suranda skaitytoją, kuris negali įsigyti brangaus vieno ar kito garsaus autoriaus kūrinio.

Tarp kitko, "Mažosios klasikos kolekcijos" knygų serijos viršeliai labai gražūs ir meniški. Įsigykite knygyne patogupirkti.lt šios serijos kūrinius už nedidelę kainą ir mėgaukitės tekstais. Skaitykite važiuodami viešuoju transportu, ilsėdamiesi parke ant suoliuko ar įsimeskite pora tokių knygų į lagaminą ir leiskitės į kelionę. Keliaukite ne tik į kitą vietą, bet ir į kitą realybę.