Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Laiškai 1952-1963 (I tomas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 9.99 SoldOut

Knygos "Laiškai 1952-1963 (I tomas)" aprašymas

Leidinio rengėjas, įžangos ir komentarų autorius Marek Kornat.
Knygoje pateikiamas su pirmuoju Kultūros laikotarpiu susijęs Jurgio Giedraičio susirašinėjimas su Česlovu Milošu. Jame per abiejų jų dialogą ir ginčus atsiskleidžia gilūs abiejų asmenybių to meto kultūrinių, politinių, visuomeninių įvykių ir procesų vertinimai. Matome, kaip formavosi Kulturos nuostatos, kaip evoliucionavo politinė tos aplinkos mintis. Laiškuose pateikiamos Lietuvos literatūrai ir kultūrai tokių svarbių asmenybių kaip mūsų kraštiečio, kilusio nuo Ramygalos, pasaulinio masto rašytojo Witoldo Gombrowicziaus, Lietuvos geokultūrinei ir geopolitinei savivokai formuotis svarbių mąstytojų Juliuszo Mieroszewskio, M. Wankowicziaus ir kt. charakteristikos.
Susirašinėjimas apima gana ilgą laikotarpį, tad jis yra svarbus ir įvairiapusis to meto istorinis šaltinis.
Jurgio Giedraičio ir Česlovo Milošo susirašinėjimas yra reikšmingas epochos dokumentas, išplečiantis žinias apie daugelį literatūrinio, kultūrinio, visuomeninio politinio gyvenimo klausimų, taip pat Lenkijos, Lietuvos, buvusios Sovietų sąjungos gyvenimo aktualijas, vykusius procesus. Knyga skirta Česlovo Milošo 100 metų sukakčiai pažymėti.


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laiškai 1952-1963 (I tomas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie kultūrą, filosofiją

Česlovas Milošas (Czeslaw Milosz), Jerzy Giedroyc pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laiškai 1952-1963 (I tomas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laiškai 1952-1963 (I tomas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laiškai 1952-1963 (I tomas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laiškai 1952-1963 (I tomas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Česlovas Milošas (Czeslaw Milosz), Jerzy Giedroyc tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laiškai 1952-1963 (I tomas)" perkama kartu