0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laiškai 1952-1963 (I tomas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Laiškai 1952-1963 (I tomas)


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 9.99 SoldOut
Knygos "Laiškai 1952-1963 (I tomas)" aprašymas

Leidinio rengėjas, įžangos ir komentarų autorius Marek Kornat.
Knygoje pateikiamas su pirmuoju Kultūros laikotarpiu susijęs Jurgio Giedraičio susirašinėjimas su Česlovu Milošu. Jame per abiejų jų dialogą ir ginčus atsiskleidžia gilūs abiejų asmenybių to meto kultūrinių, politinių, visuomeninių įvykių ir procesų vertinimai. Matome, kaip formavosi Kulturos nuostatos, kaip evoliucionavo politinė tos aplinkos mintis. Laiškuose pateikiamos Lietuvos literatūrai ir kultūrai tokių svarbių asmenybių kaip mūsų kraštiečio, kilusio nuo Ramygalos, pasaulinio masto rašytojo Witoldo Gombrowicziaus, Lietuvos geokultūrinei ir geopolitinei savivokai formuotis svarbių mąstytojų Juliuszo Mieroszewskio, M. Wankowicziaus ir kt. charakteristikos.
Susirašinėjimas apima gana ilgą laikotarpį, tad jis yra svarbus ir įvairiapusis to meto istorinis šaltinis.
Jurgio Giedraičio ir Česlovo Milošo susirašinėjimas yra reikšmingas epochos dokumentas, išplečiantis žinias apie daugelį literatūrinio, kultūrinio, visuomeninio politinio gyvenimo klausimų, taip pat Lenkijos, Lietuvos, buvusios Sovietų sąjungos gyvenimo aktualijas, vykusius procesus. Knyga skirta Česlovo Milošo 100 metų sukakčiai pažymėti.


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

  • Autorius: Czeslaw Milosz, Jerzy Giedroyc
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 736
  • Formatas: 15x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 785417010033

Parašykite atsiliepimą apie "Laiškai 1952-1963 (I tomas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laiškai 1952-1963 (I tomas), kurią skaitytojams dovanoja Czeslaw Milosz, Jerzy Giedroyc. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Czeslaw Milosz, Jerzy Giedroyc su knyga Laiškai 1952-1963 (I tomas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laiškai 1952-1963 (I tomas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Czeslaw Milosz, Jerzy Giedroyc. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laiškai 1952-1963 (I tomas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laiškai 1952-1963 (I tomas)" perkama kartu