Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lapės paso paieška

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-03 Inga

Smagiai skaitoma knyga. Eiliuota istorija patinka ir 5, ir 7, ir 11 metų vaikams. Kas geba, skaito patys ir jau beveik mintinai moka. Labai patinka iliustracijos.


2022-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lapės paso paieška" aprašymas

"Lapės paso paieška" - eiliuota pasakaitė.

Almos Karosaitės "Lapės paso paieška" – knyga 4-6 metų vaikams. Tai smagiai eiliuota pasakėlė vaikams apie gudrią lapę ir nelabai gudrų vilką. Lapė visaip apgaudinėja vilką, kad jis jai, rudauodegei, padėtų ieškoti paso, nes ji nori būti tikra pilietė, o paso vilkas vis neranda, nors ieško visur, kur tik lapė liepia. Pasas galėtų būti keisčiausiose vietose – vaikelis, kuriam ta pasaka bus skaitoma, greitai pasakys, kad paso negali būti valtyje ar ežere, kur niekas paso nesineša, tačiau juk vilkas šito negali suprasti ir stengiasi, kol galiausiai pamato tik lapės uodegą, mat gudragalvė su visu pasu maloniai išbildėjo į užsienį.

Poetė Alma Karosaitė – puiki vaikiškų tekstų eiliuotoja, išmaniai kurianti šiuolaikinių pasakėlių siužetus.

Dailininkas Richardas Smythe'as, Braitono Arts in Media Design universiteto bakalauras, Hertforšyro universiteto iliustravimo magistras, ne kartą lankęsis Lietuvoje, pažįsta ir žavisi Lietuvos gamta, kuria žaismingus piešinėlius vaikams, puikiai jaučia vaikų pilietiškumo temą.


  • Autorius: Alma Karosaitė
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 25x32, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955739470

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-03

Smagiai skaitoma knyga. Eiliuota istorija patinka ir 5, ir 7, ir 11 metų vaikams. Kas geba, skaito patys ir jau beveik mintinai moka. Labai patinka iliustracijos.

2021-03-10

Nuostabi knygutė, tekstas, istorija, iliustracijos, tobulai tinka 3-5 metų vaikams ❤️

Parašykite atsiliepimą apie "Lapės paso paieška"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lapės paso paieška", kurį pristato Alma Karosaitė. Siūlome ne tik išsamų "Lapės paso paieška" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Alma Karosaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lapės paso paieška". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lapės paso paieška" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lapės paso paieška" perkama kartu