0

Laukimas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Laukimas

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 319
  • ISBN ar kodas: 9789986168263

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
„Laukimas“ – santūri ir skaudi istorija apie kariškį gydytoją, pusę gyvenimo laukiantį, kol galės išsiskirti su savo žmona ir vesti mylimą moterį. Ha Jin meistriškai atskleidžia trijų jausmais ir įstatymu susaistytų žmonių jausmus; iš pirmo žvilgsnio apgaulingai paprastas pasakojimas kupinas poezijos, ironijos, tikslių pastebėjimų ir širdies gilumoje kunkuliuojančių jausmų. Šiuolaikinė kinų literatūra – lietuvių skaitytojams beveik nežinoma žemė; nelabai žinome, kokie dėsniai reguliuoja ir lemia dabartinių kinų gyvenimą, kaip mąsto, elgiasi ir apie ką svajoja Kinijos valdiniai. „Laukimas“ – proga pažvelgti į kinų tikrovę, egzotišką, ne visuomet suprantamą – ir į žmones, kurių jausmai ir lūkesčiai labai panašūs į mūsų.
Dvidešimt septynerių metų Lin Kongas tėvų liepiamas veda Šuju – neišsilavinusią, nelabai gražią, tradiciškai sužalotomis pėdomis ir senamadiška šukuosena.
Gėdydamasis žmonos, jis uždraudžia jai rodytis ligoninėje, kurioje dirba, ir su kaime gyvenančia sutuoktine praleidžia tik savo atostogas – 12 dienų per metus. Šuju nuolankiai kenčia vyro abejingumą, bėga metai, atsiranda kita moteris, susidaro savotiškas meilės trikampis, kur svarbiausias veikėjas – laukimas... Meilės istoriją šiuolaikinėje Kinijoje Ha Jin piešia meistriškai, taupiai, lengvai ir elegantiškai – kaip tikras rytietiško peizažo meistras, vienu brūkšniu nužymintis ir kalnus, ir dangų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu